Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Normani vydává své první album a David Letterman vyzpovídá Miley Cyrus

Nová česká komedie, pokračování akční komedie se superhrdiny, další série dlouhometrážních rozhovorů Davida Lettermana nebo první deska Normani. To jsou hot releases na tento týden.

FILM & TV

THE BOYS - 4. série

Oblíbená temná akční komedie, která zasazuje superhrdiny do reálného světa, kde jsou celebritami, se vrací na Amazon Prime se 4. sérií, ve které hrozí světu doslova apokalypsa. Streamovat můžeš od 13. června.

MY NEXT GUEST NEEDS NO INTRODUCTION WITH DAVID LETTERMAN - 5. série

Ikonický moderátor David Letterman se vrací se svým pořadem pro Netflix, ve kterém vede víc jak hodinové rozhovory s těmi největšími jmény ze všech branží. Nově nás čekají deep dive rozhovory se zpěvačkou Miley Cyrus a basketbalovou legendou Charlesem Barkleym. Streamuj od 12. června.

MOZAIKA

A na Voyo míří nová česká komedie, která sleduje na první pohled idylickou rodinu, kterou otřese rozvod jejich rodičů, Karla Heřmánka a Taťjány Medvecké. Nový seriál z pera scenáristiky Alice Nellis streamuj od 11. června.

HUDBA

Dopamine - Normani

Normani finally přichází s jejím prvním albem vůbec. Poté, co vydala novou skladbu v roce 2019 s názvem Motivation, fanoušci a fanynky čekali i na oznámení alba. To ovšem nepřišlo. Po několikanásobném zrušení projektu Normani konečně oznámila, že její první sólové album Dopamine vyjde 14. června. Lead singl alba s názvem „1:59“, na kterém se podílel Gunna, vyšel 26. dubna.

+

Martina Střelecká a Honza Vohralík

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.