Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Camila Cabello vydává album a vychází třetí série The Bear

Lupita Nyong'o zažije mimozemskou apokalypsu, Jeremy Allen White se vrátí v seriálovém hitu a Camila Cabello vydává desku!

FILM & TV

A Quiet Place: Day One

Jak začal příběh hororu A Quiet Place? Dozvíme se ve třetím filmu z tohoto univerza, který se vzdaluje od rodiny Emily Blunt a Johna Krasinskiho. Podíváme se tentokrát do New York City, kde bude o život v tichosti bojovat oscarová Lupita Nyong'o, a ty ji v kinech můžeš vidět od 27. června.

The Bear - 3. série

Hulu hit z prostředí kuchyně restaurace se vrací s tvým oblíbencem Jeremym Allenem Whitem, který se ze své restaurace snaží udělat fine dining. Na Disney+ od 27. června všechny díly. (V Česku dostupné oficiálně až později v červenci.)

A Family Affair

Nečekaný románek má komické následky pro mladou ženu, její matku a šéfa, kteří se potýkají s komplikacemi lásky, sexu a identity. To je premisa netflixovského filmu A Family Affair, ve kterém hrají pár Nicole Kidman a Zac Efron. Streamuj od 28. června.

That 90's Show - 2. série

Volné pokračování That 70's Show, ve kterém se díváme na děti protagonistů hlavního seriálu dostalo na Netflixu 2. část, kterou můžeš vidět od 27. června a je možné, že se vrátí zase známé tváře ze 70. let.

Land of Women

Prominentní newyorčanka Eva Longoria musí s dcerou upchrnout do malé španělské vesničky, kde se potýká s kulturním šokem. První dva díly nového seriálu Land of Women podle knihy spisovatelky Sandry Barnedy vychází na Apple TV+ 26. června.

HUDBA

C, XOXO - Camila Cabello

Camila Cabello již 28. června vydá své čtvrté studiové album, které nazvala C, XOXO. Zpěvačka už teasuje dalším videoklipem. Po úspěšném klipu k písni I luv it s Playboi Cartim a collabu s Lil Nas X na tracku He Knows, jsme už ani nečekali další epický collabo. Ale Camila jde do nové éry naplno, a tentokrát si do klipu pozvala Lewise Hamiltona, jezdce F1. K ukázce napsala „number 6: dade county dreaming, 28. června“. Jako dárek svým fans ještě před samotným vydáním alba stihla vydat další videoklip k písni Chanel No.5.

Ice Spice - Y2K

Ice Spice oznámila, že její debutové album s názvem „Y2K“ vyjde 26. července 2024. Kromě alba se vydává na své první celosvětové turné „Y2K! WORLD TOUR“, které odstartuje 4. července 2024 v Dánsku. Turné bude zahrnovat koncerty po celé Evropě, Velké Británii i Severní Americe.

@Icespice

bae – Lies

První single pod záštitou Universal Music vydává zpěvačka Barbora Ničová. Na cestě k jejímu debutu jí pomohl TikTok, kam nahrávala krátké výseky písní a spolu s followers je dokončovala. I díky tomu se dostala k podpisu exkluzivní spolupráce s labelem a vydání klipu k singlu Lies, který pojednává o situationshipu, a pustit si jej můžeš rovnou teď.👇

+

Martina Střelecká a Honza Vohralík

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.