Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Bill Skarsgård se vydá mstít a Zendaya se ocitne uprostřed tenisového dramatu

Do kin míří krvavá post-apo pomsta, tenisové drama se Zendayou nebo příběh zakladatelky vzdělávacího programu Montessori. V pátek se možná konečně dočkáme také Chief Keefova alba Almighty So 2. Držme si palce. Toto jsou ty nejvíc hot releases v příštím týdnu.

FILMY & TV

Boy Kills World

V hlavní roli se představí Bill Skarsgård (It, Deadpool 2) jako „Boy“, který zasvětí život pomstě poté, co jeho rodinu vyvraždí Hilda Van Der Koy, matriarcha zkorumpované postapokalyptické dynastie, kvůli níž osiřel, ohluchl a ztratil hlas. Aby přežil, naučí se odezírat ze rtů; aby se pomstil, podrobí se drsnému výcviku tajemného šamana. Hnán svým vnitřním hlasem, který si osvojil ze své oblíbené videohry z dětství, rozpoutává krvavá jatka.Do kin dorazí ve čtvrtek 25. dubna.


Challengers

Sportovní drama vypráví o rivalitě mezi dvěma muži. Ty nespojuje jen tenis, ale především Tashi Duncan (Zendaya), trenérka, která je manželkou jednoho z nich a bývalou přítelkyní druhého. Jak se jejich minulost a přítomnost střetávají a napětí stoupá, Tashi se musí sama sebe ptát, co bude stát vítězství. V kinech od 25. dubna.

Maria Montessori

Je rok 1900 a kurtizánu Lili d´Alengy miluje pařížská smetánka. Doma ale tají dceru Tinu, která žije se zdravotním postižením – bojí se, že kdyby to vyšlo na povrch, přijde o svoji dlouho budovanou pověst. Rozhodne se proto odjet do Říma, kde se potká s Marií Montessori. Ta pracuje na revoluční metodě výuky pro disabled děti. Díky speciálnímu přístupi bez důrazu na memorování má skvělé výsledky. Sama ale má nemanželské dítě a musí se podobně jako Lili poprat s reakcí společnosti. Premiéra je 25. dubna.

MUSIC

Anitta: Funk Generation

Zpěvačka Anitta oznámila, že vydá své šesté album pod názvem Funk Generation již v pátek 26. dubna. Album vypráví o začátcích její kariéry, o tom, co dělala jako teenager, a době, kdy začala zpívat. Obsahovat bude písničky v angličtině a španělštině.

Chief Keef: Almighty So 2

Album, které mělo vyjít už tolikrát, že to nezvládneme spočítat. Oznámené je už od dubna 2019 a má jít o sequel k legendárnímu albu, které tento chicagský interpret vydal v roce 2013. Podle původních informací má na albu hostovat Lil Uzi Vert, Soulja Boy nebo Lil Reese. Jak to nakonec dopadne a zda album vůbec vyjde, se dozvíme v pátek 26. dubna.