Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Austin Butler a Tom Hardy v motokářském gangu a nové album Kehlani

Jessica Alba bude ve filmu na Netflixu pátrat po příčinách smrti svého otce, Austin Butler a Jodie Comer se do sebe zamilují v kulisách šedesátých let USA a Orphan Black se vrací s novou tváří. Shrnujeme hottest releases tohoto týdne.

FILMY & TV

The Bikeriders

Svobodomyslný Kathy (Jodie Comer) se v baru v Americe šedesátých let seznámí s motorkářem Bennym (Austin Butler). Okamžitě mezi nimi přeskočí jiskra, a začnou spolu randit. Jenže Kathy brzy přijde na to, že Bennyho motorkářský gang pod vedením Johnnyho (Tom Hardy) je nebezpečné místo plné násilí, bojů s konkurencí a střetů s policií. V kinech od 20. června.

Orphan Black: Echoes

Oblíbený seriál Orphan Black se vrací s novou tváří. Ve spin-offu nazvaném Echoes vystřídá Tatianu Maslany herečka Krysten Ritter, kterou můžeš znát jako Jessicu Jones z netflixovského Marvel univerza. Seriál sleduje skupinu žen, jejichž osudy se rychle propletou a první díl vychází na AMC+ v neděli 23. června.(Tato streamovací platforma u nás není oficiálně dostupná.)

Trigger Warning

Členka special forces Parker (Jessica Alba) je povolána ze služby poté, co její otec náhle zemře. Jako čerstvá majitelka rodinného baru se potká se svým ex šerifem Jessem (Mark Webber), jeho bratrem Elvisem (Jake Weary) a jejich mocným otcem senátorem Swannem (Anthony Michael Hall). Spolu zjišťují, co se jejímu otci ve skutečnosti stalo. Streamovat můžeš od 21. června na Netflixu.

MUSIC

Kehlani – Crash

Zpěvačka Kehlani v pátek přijde s dalším albem. Svoji hudební přestávku ukončila spolu se zveřejněním letního tracku After Hours. Poslední album vyšlo na jaře 2022.

+

Honza Vohralík a Adam Smeták

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.