Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Anya Taylor-Joy v prequelu Mad Maxe a Jennifer Lopez v akčním sci-fi

Tento týden nás čeká premiéra prequelu Šíleného Maxe, francouzského hororu se smrtícími pavouky nebo release nového alba Twenty One Pilots.

FILMY & TV

Furiosa: A Mad Max Saga

Jedna z nejočekávanějších premiér letoška. Anya Taylor-Joy jako hrdinka Furiosa v prequelu rozšiřujícím pouštní svět Mad Maxe. V kinech ji po boku Chrise Hemswortha můžeš vidět 23. května.

Havěť

Francouzský horor, ve kterém obyvatelstvo jednoho domu uvězní rychle se množící a smrtící pavouci. Atypické lekačky s osminohými zvířátky rozhodně nejsou pro arachnofobiky a v kinech je můžeš zažít od 23. května.

Trying - 4. série

Sleeper hit na Apple TV+ je dramedie Trying, která sleduje pár snažící se o dítě. Ve 4. sérii, která nás čeká 22. května, je sledujeme v nové roli adoptivních rodičů a trailer slibuje plno vtipných i emotivních scén.

Atlas

Jennifer Lopez po roce v dalším generickém akčním filmu, tentokrát ze sci-fi soudku. Bojuje proti AI vojákovi, který se rozhodl ukončit lidstvo po boku Sima Liu, kterého můžeš znát z marvelovského Shang-Chiho. Na Netflixu od 24. května.

MUSIC

Twenty One Pilots – Clancy

V pátek 24. května vyjde sedmé studiové album amerického dua Twenty One Pilots. Deska nese název podle charakteru představeném na pátém albu Trench, a sloužit bude jako závěr téměř dekádu trvající koncepční série kapely.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.