Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: V kině uvidíš portrét Karlose Vémoly, ale i skvěle hodnocené Poor Things

Do kin jde dokument o legendě MMA Karlosi Vémolovi, ve stejný den má premiéru i nejnovější film Jorgose Lanthimose (Lobster), který sbírá jednu nominaci na filmové ocenění za druhou.

FILMY & TV

Poor Things

V rámci award season velmi často skloňovaný titul Poor Things můžeš konečně vidět v kinech i ty, a to od 25. ledna. Frankensteinská sci-fi komedie od režiséra filmu Lobster táhne na ujetý děj, hravé vizuály a Emmu Stone s Willemem Dafoe a Markem Ruffallem v hlavních rolích.

Karlos

Legenda MMA Karlos Vémola jde do kin ve stejný den a v 80minutovém portrétu se dozvíš více o něm jako člověku. Projekt slibuje plno unikátních a archivních záběrů a vznikal údajně přes 15 let.

Griselda

Ženskou verzi Narcos slibuje Netflix se seriálovou novinkou o Griseldě Blanco, která po útěku z Medelínu ovládla drogové impérium v Miami. V hlavní roli této šestidílné série uvidíš Sofíu Vergaru, která se pod make-upem změnila k nepoznání a zároveň poprvé hraje vážnou roli. Na Netflixu od 25. ledna.

HUDBA

Frank Carter & The Rattlesnakes - Dark Rainbow

Britská punk-rocková kapela Frank Carter & The Rattlesnakes vydává pátou studiovku Dark Rainbow, ze které už jsi mohl*a slyšet lead single Man of the Hour. Od února do května navíc vyrazí na světové turné. Do Prahy sice nezavítají, ale chytit je můžeš třeba 22. února v Berlíně. Dark Rainbow vychází 24. ledna.

I.M - Slowly

23. ledna nás čeká i release singlu Slowly od I. M (MONSTA X) a Heize.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.