Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Slepičí úlet 2 a poslední část The Crown míří na Netflix

Ještě předtím, než nažhavíš vánoční pohádky, můžeš dokoukat nové díly poslední sérky The Crown, nebo si pusť novinku Slepičí úlet 2, který se po 23 letech těší pokračování!

FILM & TV

The Crown

Druhá část šesté (a poslední) série Koruny na Netflixu vychází již 14. prosince. Očekávanou novinkou je postava Kate Middleton, kterou si střihne Meg Bellamy, a těšit se můžeš i na herce z prvních sérií ztvárňující mladé postavy – objeví se ve flashbacích. Současné dění v britské královské rodině ti však seriál nenabídne.

Slepičí úlet: Zrození nuget

Legendární opeřená partička se vrací 15. prosince na Netflix! Slepičí úlet nejspíš znáš ze svého dětství, vyšel totiž v roce 2000. V jeho pokračování se namísto pokusu o útěk z kurníku, budou slepice snažit vloupat do... masokombinátu, jak již napovídá název. Dabing je obsazen hvězdně – uslyšíš třeba Bellu Ramsey známou ze seriálu The Last Of Us.

Wonka

Do kin míří také nový vánočně laděný Wonka, ve kterém mladší verzi postavy přebírá po Johnnym Deppovi Timothée Chalamet. Těšit se můžeš na barvitý svět čokolády, písniček a příběhů. V kinech od 14. prosince 2023.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

HUDBA

Chief Keef: Almighty So 2

Projekt, který americký rapper oznámil už v dubnu 2019, má po mnoha letech odkladů konečně vyjít tento týden. Jde o sequel k legendárnímu albu, které tento chicagský interpret vydal v roce 2013. Podle původních informací má na albu hostovat Lil Uzi Vert, Soulja Boy nebo Lil Reese. Jak to nakonec dopadne a zda album vůbec vyjde, se dozvíme až v pátek 15. prosince.

SZA: LANA

SZA oznámila vydání deluxe edice svého druhého studiového alba SOS, přičemž název nové verze změnila na Lana. SZA potvrdila, že Lana vyjde někdy na podzim a bude obsahovat přibližně sedm až deset písní. Zároveň prozradila, že "deluxe verze je jako úplně jiné album", ale žádné další informace, jako například nové features, nesdělila.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.