Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Na Netflix míří apokalyptický thriller s Julií Roberts a Nicki Minaj vydává album

Nicki Minaj po pěti letech vydává sólové album, které bude pokračováním debutu Pink Friday. Na Netflix míří thriller s Ethanem Hawkem a Julií Roberts. Těšit se můžeš i na nový teenage romantický seriál na Netflixu nebo pokračování legendární slovenské pohádky.

FILM & TV

Leave the World Behind

Apokalyptický thriller s Julií Roberts a Ethanem Hawkem jako manželským párem, jejichž prodloužený víkend naruší nezvaní hosté – oscarový Mahershala Ali a jeho dcera. Filmová novinka potýkající se s kybernetickým útokem, který ochromí celý svět, dropuje na Netflixu 8. prosince.

The Marsh King's Daughter

V kinech můžeš vidět od 7. prosince Daisy Ridley známou z nové trilogie Star Wars, a to jako ženu, která vyrůstala se svým otcem v drsných podmínkách mimo civilizaci. Nyní o několik let později ji minulost dohání a naruší její spořádaný maloměstský život, když její otec uprchne z vězení.

Perinbaba a Dva svety

Pokračování se po 38 letech dočkala slavná slovenská pohádka Perinbaba od režiséra Juraje Jakubiska. Vidět v ní v hlavní roli můžeš komika a influencera Lukáše Frlajse, ale obejít se bohužel musí bez italské legendy Giulietty Masiny, která je dávno po smrti. V kinech také od 7. prosince.

My Life with the Walter Boys

V komentářích na YouTube najdeš často srovnání The Summer I Turned Pretty meets The Kissing Booth, což je asi výstižné pro nový romantický teenage seriál z dílny Netflixu. Sleduje mladou Jackie, která se po smrti rodičů musí z Manhattnu odstěhovat na vesnici do Colorada. K streamování od 7. prosince.

HUDBA

Nicki Minaj – Pink Friday 2

Americká rapperka se po pěti letech vrací se studiovým albem. Jde o sequel k její debutové desce z roku 2010. Poslední desku Queen vydala v roce 2018. Před vydáním alba jsme zatím měli možnost slyšet singly Super Freaky Girl a Last Time I Saw You. První ze zmíněných debutoval jako číslo jedna v žebříku Billboard Hot 100, čímž se stal historicky prvním solo ženským rapem, který ve 21. století debutoval v tomto žebříčku na prvním místě.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.