Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Muzikálové Mean Girls na filmovém plátně a Millie Bobby Brown v novince na Netflixu

Do kin tento týden dorazí hned několik filmových bomb! Zacka Efrona uvidíš v oceňovaném dramatu a budeš si moct vychutnat i muzikálovou adaptaci Mean Girls. Novinky se objeví i na Netflixu a jedna z nich bude s ikonickou Millie Bobby Brown!

FILMY & TV

Damsel

Na Netflix míří nové dark fantasy v hlavní roli s Millie Bobby Brown (Stranger Things). Už 8. března bude mít premiéru příběh o mladé urozené dámě jménem Elodie, která souhlasí se sňatkem se sympatickým princem, jen aby zjistila, že spadla do léčky. Jeho rodina ji chce obětovat kvůli splacení dávného dluhu. Elodie se tak ocitá sama v jeskyni s drakem, kde se bude muset spolehnout jen sama na sebe, aby přežila.

The Iron Claw

Zac Efron, Jeremy Allen White a Harry Dickinson v oceňovaném dramatu o bratrech, kteří spolu zápasí nejen v rodinných vztazích, ale i v ringu jako profesionální wrestleři. Od 7. března uvidíš v kinech.

Mean Girls

Muzikálová adaptace slavného „fetch“ filmu, která vydělala na Broadwayi rekordní sumy, míří do kin 20 let po své předchůdkyni. Stojí za ní opět scenáristka Tina Fey, která děj obohacuje o hudbu a přenáší do roku 2024. V hlavní roli můžeš vidět talentovanou Renée Rapp jako Reginu George. Od 7. března uvidíš v kinech.

The Gentlemen

Britská oblíbená gangsterka z roku 2019 od režiséra Guye Ritchieho pokračuje volněji na Netflixu v seriálové podobě. Spin-off v hlavních rolích představuje Thea Jamese a Kayu Scodelario. Celou minisérii na Netflixu můžeš vidět od 7. března.

Ricky Stanicky

A zase Zac Efron. Tentokrát v komedii s Johnem Cenou, ve které si trojice kamarádů vymyslí imaginárního kamaráda, na kterého všechno svádí v dětství, ale i o 20 let později. Na Prime Video od 7. března.

Das Signal

Dobře vypadá také německá sci-fi minisérie s názvem Das Signal. Hlavní hrdinkou je astronautka Paula (Peri Baumeister), která se po delší době strávené ve vesmíru vrací na Zem. Jenže při sestupu za záhadných okolností zmizí. Její manžel Sven se po ni rozhodne pátrat, přičemž zjistí, že jeho žena ve vesmíru nalezla něco, co může ohrozit celý svět.

HUDBA

Ariana Grande - Eternal Sunshine

Sedmé album zpěvačky Ariany Grande nazvané Eternal Sunshine vyjde už v pátek 8. března u vydavatelství Republic Records. Hlavním songem je už nyní hit Yes, And?, který dominoval žebříčku Billboard Hot 100, takže se určitě máme na co těšit!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.