Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Kanye West vydává nové album a vychází dokument o tiktokerech, kteří se rozhodli vyřešit vraždu

Tento týden vychází seriálová adaptace romantického dramatu One Day, pokračování seriálu Tokyo Vice nebo dokument o partě amatérských „detektivů“ z TikToku, kteří se rozhodnou vyřešit vraždu. První díl společné trilogie mají také vydat Ye a Ty Dolla Sign.

FILM & TV

Tokyo Vice - 2. série

Na HBO Max se vrací americký seriál Tokyo Vice zasazený do Japonska. V hlavní roli Ansel Elgort z The Fault In Our Stars, hodně akce a adaptace knížky od Jake Adelsteina. Můžeš streamovat první dva díly od 8. února.

One Day

Netflix přichází s novou adaptací knihy One Day. Tu jsi mohl*a vidět v roce 2011 v hlavní roli s Anne Hathway. Tentokrát je však děj roztažen do 14dílného seriálu s neokoukanými tvářemi v hlavních rolí. Celý seriál je dostupný od 8. února.

#CYBERSLEUTHS: The Idaho Murders

Zavraždění čtyř studentů v jejich ložnicích v pokojném městečku v Idahu bylo virální na true crime komunitě na TikToku. Nyní o jejich smrti vzniká první true crime dokument, který je zaměřený na „online detektivy“ pomáhající nebo škodící případu. Vychází od 6. února na Paramount+ (v Česku není oficiálně dostupné, ale část jejich obsahu se objevuje na SkyShowtime).

Čtyři malí dospělí

Finská komedie vypráví o čtyřech lidech žijících v polyamorním vztahu. Juulia je poslankyně a její manžel Matias kněz. Zdánlivá idyla jejich manželství se rozpadne v momentě, kdy Juulia zjistí, že ji její muž už rok podvádí s jinou ženou. Aby situaci zachránili, rozhodnou se žít pospolu ve třech. Jenže Juulia se následně zamiluje do mladíka jménem Miska a ze vztahu o třech proměnných je čtveřice. A jak jinak – jejich lásku provází spousta zábavných, ale i těžkých momentů.

HUDBA

Kanye West & Ty Dolla Sign – Vultures Vol. 1

Po mnoha odkladech má konečně vyjít v pátek 9. února první album ze série Vultures, na které spolupracují Ye a Ty Dolla Sign. Další společná alba mají vyjít v březnu a dubnu. Na albu se mají objevit Future, Playboi Carti, Quavo, YG, Chris Brown, Lil Durk nebo rapperova dcera North Wets.

Declan McKenna - What Happened to the Beach?

Blíží se nám i třetí studiovka britského zpěváka Declana McKenny, ze které už jsme mohli slyšet singly Sympathy, Nothing Works, Elevator Hum a Mulholland’s Dinner and Wine. Album What Happened to the Beach? vychází 9. února.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.