Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Do kin míří nová disneyovka a teenage drama How to Have Sex

Tento týden do kin zamíří animák Wish od Disneyho; komedie, v níž si rodiče vymění těla se svými teenage dětmi, nebo nové drama s Natalie Portman. Z hudby si poslechneme nový singl Giant Rock nebo písničku, na které se spojili Jacob Collier, Shawn Mendes, Stormzy a Kirk Franklin.

FILM & TV

Wish

Pro fanoušky a fanynky animace si na vánoční sezónu Disney Animation připravilo novinku Wish, ve které si hlavní postava Asha vyzkouší sílu svých přání proti silnému nepříteli. V originálu můžeš v hlavní roli slyšet na Oscara nominovanou herečku Arianu DeBose z nové verze muzikálu West Side Story. V kinech od 30. listopadu.

Family Switch

Zkombinuj dohromady filmy Freaky Friday, We're the Millers a 13 Going on 30 a dostaneš novinku Family Switch, která míří na Netflix 30. listopadu. Rodiče Jennifer Garner a Ed Helms si v ní vymění těla se svými teenage ratolestmi a servírují ideální nenáročnou komedii na víkend.

How to Have Sex

Úspěšný debut mladé britské režisérky Molly Manning Walker zaznamenal velký úspěch na festivalu v Cannes a nyní míří i do českých kin od 30. listopadu. Sleduje tři teenagerky, které jedou na prázdniny do Řecka a vrhají se do neonového a divokého nočního života. Na první dojem působí jako evropská verze Spring Breakers.

May December

Oscarové herečky Julianne Moore a Natalie Portman září v novém dramatu od režiséra Todda Haynese, který natočil slavné lesbické drama Carol. V jeho novince Portman hraje herečku, která se jde seznámit s ženou, jíž má zahrát v připravovaném biografickém filmu, který bude mluvit o jejím skandálním vztahu s mladším chlapcem. Slibnou dramatickou podívanou najdeš na Netflixu od 1. prosince.

Candy Cane Lane

A s blížícími se Vánocemi na nás streamingové platformy samozřejmě začínají chrlit vánoční obsah, mezi kterým najdeš i novinku Candy Cane Lane s Eddiem Murphym, který uzavře dohodu s elfkou, aby vyhrál soutěž o nejlepší výzdobu ve své čtvrti. Od 1. prosince na Prime Video.

HUDBA

Giant Rooks – Fight Club

Skupina Giant Rooks oznámila další singl z chystaného alba How Have You Been. Jmenovat se bude Fight Club a těšit se na něj můžeme již 9. prosince. Jejich již třetí album vyjde 2. února 2024.

Jacob Collier – Witness Me

Jacob Collier spojil síly se Shawn Mendesem, Stormzym a Kirk Franklinem a společně vytvořili nový song Witness Me. Ten je k poslechu již nyní.

ATEEZ – THE WORLD EP. FIN : WILL

Jedno album nám nadělí i skupina ATEEZ v pokračování s konceptem THE WORLD. Finální epizoda WILL vyjde ve čtvrtek 1. prosince.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.