Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Do kin jde pokračování Duny a začíná Survivor

Tento týden si budeš moci zajít do kina na pokračování Duny, na snímek o českém kosmonautovi s Adamem Sandlerem a začne další série Survivora.

FILM & TV

Dune: Part Two

Dlouho odkládaná a dlouho očekávaná premiéra druhé Duny jde do kin 29. února. Kromě původních tváří uvidíš nově třeba Florence Pugh, Austina Butlera nebo Anyu Taylor-Joy. Film vidělo už několik desítek kritiků a kritiček a většina byla nadšená! Na Rotten Tomatoes má snímek 97 % pozitivních hodnocení a je označován za monumentální blockbuster, který bere dech a má emocionální hloubku.

Manželé Stodolovi

Jaroslav a Dana Stodolovi na začátku tisíciletí vraždili a okrádali důchodce. V mrazivém true crime celovečerním filmu si je zahráli Jan Hájek a Lucie Žáčková. V kinech také od 29. února.

Survivor Česko & Slovensko 3

Na Voyo se vrací již s třetí řadou reality show Survivor, letos s podtitulem Titáni vs. Lovci. Deset lidí se utká s 10 celebritami. Letos se můžeš těšit třeba na Mikýře, Ráchel z Love Islandu, Ivanu Jirešovou z Ordinace nebo youtubera Martina Careva. Premiéra je na Voyo 27. února.

Spaceman

Adam Sandler hraje Čecha! V americké adaptaci české knížky Kosmonaut z Čech si zahraje člověka, který se vrátí na Zem a zjistí, že jeho manželství je u konce. Kromě něj si ve filmu natáčeném v Česku zahrála i Carey Mulligan. Od 1. března na Netflixu.

The Regime

Kate Winslet jako autoritářka v režimu na pokraji rozpadu. Příběhy za zdmi vládního paláce s oscarovou herečkou vycházejí na HBO Max od neděle 3. března.

HUDBA

Faye Webster – Underdressed at the Symphony

Vycházející americká hvězda oznámila nové album na začátku ledna – půjde o projekt, ve kterém prozkoumá emoční intimitu, touhu a vášeň ve srovnání s komfortem, pochopením a platonickou láskou. Na albu hostuje i rapper Lil Yachty.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.