Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Do kin jde Napoleon, vychází Squid Game ve formě reality show

Squid Game se dočkalo adaptace ve formě reality show, do kin jde nový Mijazakiho film a premiéru bude mít i Napoleon Ridleyho Scotta. Tento týden bude rozhodně na co koukat.

FILM & TV

Chlapec a volavka

Aneb film, na který fanoušci legendárního japonského Studia Ghibli čekali 10 let. Novinka od Mijazakiho (stál třeba za filmy Princezna Mononoke nebo Můj soused Totoro) sleduje chlapce, kterého volavka dovede do magického světa a od 23. listopadu vstupuje do kin.

Sestry z kouřové sauny

Estonský snímek je jednou z největších oslav ženské pospolitosti, který v poslední době vznikl. Děj dokumentu je prostý – ženy společně sedí v kouřové sauně a sdílí příběhy ze svého života. Mystická atmosféra spojená s rituály a intimně sdílenými zážitky přináší mimořádně silné momenty. Povinnost pro všechny feministky a feministy.

Napoleon

Velkolepé epické drama od Ridleyho Scotta sleduje vzestup, vládu a pád slavného francouzského císaře Napoleona Bonaparte. V hlavních rolích můžeš vidět oscarového vítěze Joaquina Phoenixe a na Oscara nominovanou Vanessu Kirby, kterou můžeš znát ze seriálu The Crown. V kinech od 23. listopadu.

Squid Game: The Challenge

Říkal*a sis při sledování globálního fenoménu Squid Game, jaké by to bylo se ho účastnit? Ne? Dost lidí ale asi ano, jelikož Netflix přináší (méně smrtelnou) adaptaci do reality show formátu, kterého se účastní obyčejní lidé. Dle traileru by mělo jít o drsnou podívanou, kdy na setu údajně opakovaně zasahovala i záchranná služba. Na Netflixu od 22. listopadu.

HUDBA

Vesna – Muzika Slavica

Vesna před pár dny v ateliéru second handu 1981 pokřtila novou desku Musica Slavica, která vychází už 21. listopadu. Naše slavic queens nás reprezentovaly na letošní Eurovizi se songem My Sister’s Crown a s albem vyrazí i na turné jako support legendární Lucie a to vlastní odjedou příští rok na jaře.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.