Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Do kin jde komedie o strachu z létání a nový Aquaman

O vánočním týdnu zamíří do kin nový Aquaman, netradiční parta se v nové komedii pokusí zbavit strachu z létání, jen aby čelila daleko horší situaci, a oscarový Bradley Cooper ztvární legendárního amerického skladatele Leonarda Bernsteina.

FILM & TV

AQUAMAN AND THE LOST KINGDOM

Skomírající DC universe superhrdinů to letos naposledy zkouší s jedním ze svých stále nejslibnějších superhrdinů – Aquamanem v podání Jasona Momoy. Za režií opět stojí James Wan, ale filmu dost ublížila kauza Amber Heard, které byl dán minimální prostor. Jak to dopadne, uvidíš v kinech od 19. prosince.

MAESTRO

Na Netflixu najdeš 20. prosince jeden z nejslibnějších filmů letošní oscarové sezóny, jde o Maestra, kterého napsal, zrežíroval i zahrál Bradley Cooper. Na kontě už má několik nominací na Zlaté glóby a vypráví příběh geniálního dirigenta Leonarda Bernsteina.

LÉTÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY

Bojíš se létání? Oni taky. A v téhle islandsko-britské komedii se to parta různorodých lidí zkusí odnaučit strach z létání v simulacích a později krátkém letu na Island. Ten je však vše jen ne ideální. V kinech od 21. prosince.

HUDBA

CONWAY THE MACHINE & WUN TWO: PALERMO

Během svátků příliš alb nevychází, prostor kolem nás vyplňují koledy a z rádií hrají vánoční písně. Trošku naředit to ale můžeš novým projektem, který vychází dva dny před Vánoci. Na svědomí jej mají americký rapper Conway the Machine a Wun Two. Deska zní jako vinyl a obsahuje deset tracků.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.