Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Noomi Rapace se vrací z vesmíru a Selena Gomez vydává singl

Tento týden je opět nabitý filmovými i seriálovými premiérami v kinech i na streamovacích platformách. Selena Gomez navíc vydá svůj nový singl. Toto jsou hot releases, na které se můžeš tento týden těšit.👇

FILM & TV

BAGHEAD

Freyu Allen, kterou můžeš znát ze seriálu The Witcher, můžeš od 22. února vidět v hororu Baghead, ve kterém zdědí po svém otci starobylý dům plný tajemství.

THE HOLDOVERS

Na Oscary nominované komediální drama The Holdovers sleduje studenty, kteří přes Vánoce nemají kam odjet, jak na univerzitě tráví Vánoce s neoblíbeným profesorem Paulem Giamattim a hospodyní Da'Vine Randolph Joy. V kinech ho najdeš také od 22. února.

AVATAR: THE LAST AIRBENDER

Nová adaptace Avatara se skutečným asijským obsazení (ne jako v 2010 whitewashed verzi) míří 22. února na Netflix. Sází spíše na neokoukané tváře a stunning vizuály, kdy v první řadě nás čeká 10 dílů.

CONSTELLATION

Noomi Rapace se v akčním thrilleru Constellation vrací po nehodě ve vesmíru na zem, aby zjistila, že její původní život je skoro pryč. Od 21. února na Apple TV+.

FORMULA 1: DRIVE TO SURVIVE - 6. série

Oblíbený sportovní dokument pro všechny F1 fanoušky se vrací s 6. řadou, která dropuje na Netflix 23. února.

SHOGUN

Na Disney+ míří americký seriál vycházející z verze z roku 1980, který sleduje japonské samuraje. Na Disney+ od 24. února.

THE WALKING DEAD: THE ONES WHO LIVE

Rick Grimes a Michonne žijí! A vracejí se v novém spin-offu The Ones Who Live, který sleduje jejich osud poté, co opustili hlavní seriál. Od 25. února na AMC+, v Česku oficiálně není dostupné.

HUDBA

Selena Gomez ohlašuje novou píseň. Již 22. února se můžeme těšit na single Love On". Selena láká na song úrývkem textu: „wait ‘til I turn my love on". 

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.