Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Release: Do kin jde Ferrari a padesátý film Woodyho Allena

Do kin přichází životopisný film o Ferrarim, italská komedie o naději a padesátý film legendárního Woodyho Allena o trhlinách v jinak dokonalém manželství.

FILMY

První den mého života

Nová italská komedie představí čtyři lidi z různých společenských vrstev, kteří mají jedno společné: mají pocit, že jejich život je na dně. Jednou se potkají s podivným mužem, který jim nabídne možnost na jeden týden prožít a sledovat, jak by vypadal svět bez nich. Každý tak dostane možnost začít znovu, jak to dopadne, uvidíš v kinech od 4. ledna.

Zásah štěstím

Padesátý film Woodyho Allena (Půlnoc v Paříži, Annie Hall...) je romantickým dramatem o náhodě a štěstí. Ústředními hrdiny jsou manželé Fanny a Jean – idylický pár, který má vše, o čem by mohl snít. Jednoho dne se ale Fanny potká s bývalým kamarádem, propadne jeho šarmu, začnou se sbližovat a dosud dokonalé manželství získává trhliny. V kinech od 4. ledna.

Ferrari

Legendární režisér Michael Mann (Poslední Mohykán, Veřejní nepřátelé) přichází do kin 4. ledna s dalším filmem. Tentokrát o automobilovém závodníkovi Ferrarim, kterého hraje Adam Driver. Děj filmu se odehrává v létě roku 1957, ústřední postava je v krizi – manželství se mu rozpadá, zemřel mu syn a jeho společnost se blíží bankrotu. Jak do dopadne uvidíš v kinech od 4. ledna.

HUDBA

Pile - The Birds Attacked My Hot Air Balloon

Bostonská indie rocková skupina Pile vydává 4. ledna nové EP. Půjde o zlověstně znějící pomalou hudbu na pomezí post-rocku a post-hardcoru. Frontman Rick Maguire o projektu uvedl: „Začalo to jako pouhý obraz, který se přirozeně změnil v klid přerušovaný strachem a sebestředností.“ Poslechněte si sami.

Lewis Capaldi: Extended Edition

Lewis Capaldi se po více než půlroční odmlce vrací na malou chvíli zpět a sděluje, že vydal prodlouženou verzi svého druhého studiového alba Broken By Desire To Be Heavenly Sent. Ta obsahuje pět zcela nových písní, které jsou k poslechu už nyní. Zpěvák také slíbil, že se snad již brzy vrátí k vystupování a jeho turné, které musel ze zdravotních důvodů přerušit.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.