Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Co se děje mezi Frank Oceanem a Rosalíou? Na koho má Selena Gomez crush a je Neymar opět single?

IYKYK

Bruna Biancardi a Neymar se rozešli. Modelka oznámila, že se dvojice rozešla zhruba měsíc po porodu dcery Mavie. Na svůj IG napsala: „Je to soukromá záležitost, ale protože jsem denně vystavena zprávám, domněnkám a vtipům, oznamuji vám, že nejsem ve vztahu.“

I SCREAMED

Troye Sivan oznamuje EU/UK turné s názvem Something to Give Each Other a zavítá i k nám do ČR, a to již v červnu příštího roku!

Dua we need the album

Dua Lipa tento týden vydala prodlouženou verzi jejího nového singlu Houdini.

Global artist of the year, period

Taylor Swift se stala nejposlouchanějším umělcem roku na Spotify. Tři roky po sobě toto ocenění držel Bad Bunny. Taylor k oslavě uveřejnila nevydanou píseň You're Losing Me, kterou do teď mohli fanoušci najít jen na vinylových deskách.

Shawn is back

Štědrý byl s hudbou tento týden i Shawn Mendes, který se podílel na skladbě Witness Me s Jacobem Collierem, Stormzym a Kirk Franklinem. Je to tak po delší době, kdy se Shawn objevil s novým projektem, a fanoušci nemohou být víc nadšení.

IF THEY COLLAB I-

Frank Ocean sdílel fotku se zpěvačkou Rosalíou na pláži. Vypadá to, že společně pracují na nové hudbě.

Shout out to his stylist

Louis Tomlinson se objevil na akci Rolling Stone UK Awards.

Loyal Leo

Kylie se svěřila, že s Jordyn Woods byly stále v kontaktu a nikdy jej nepřerušily navzdory rodinným dramatům. Jak si někteří možná vzpomínají, Jordyn Woods a nyní již bývalý přítel Khloé Kardashian, Tristan Thompson, se před několika lety zapletli, což zpřetrhalo vazby Jordyn s Kardashians. Nyní se Kylie otevírá ohledně jejich pokračujícího přátelství s tím, že vždy zůstaly v kontaktu. „Jednoho dne jsme si přirozeně řekly, že chceme jít na sushi a že už se nechceme skrývat,“ podělila se Kylie o vztahu s Jordyn.

Kris working hard again

Kendall Jenner se oficiálně stala součástí Forbes 30 pod 30 se svou značkou tequily 818. S jejím vyjádřením na obálce i samotným umístěním ale spoustu lidí nesouhlasilo.

Congrats!

Charlie XCX je zasnoubená s Georgem Danielem ze skupiny The 1975.

Good for you sis

Selena Gomez ve své cooking show přiznala, že má aktuálně na někoho crush a že se cítí úžasně.

Timmy looks so different here

Kylie Jenner nafotila obálku pro Interview Magazine, kde se ve společném rozhovoru s Jennifer Lawrence bavila o jejích značkách, životu a plánech do budoucna.

MEME OF THE WEEK

All my crushes together, imma cry.