Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit 🔥

Kdo byl napaden nožem v jejich vlastním domě? Jaká nečekaná vystoupení se konala tento týden na koncertech? A je Bella Thorne opět zasoubená?

PODCAST ALERT 

Cup of Hollywood. Cup of piping hot tea. Let’s spill it all together…

V dnešní epizodě ti přinášíme hot Timothée a Kylie update! Kim Kardashian také poprvé promluvila o exmanželovi Kanyemu Westovi a prozradila, jak se s jeho skandály vypořádává rodina i děti. Také ti povíme, co si o haters myslí zpěvačky Lizzo a Billie Eilish, které se nedávno vyjádřily k fatfóbii a bodyshamaningu. A samozřejmě na závěr pro tebe máme juicy novinky ze světa filmu a hudby!

Hlasovat pro náš podcast můžeš i v anketě Podcast roku - nezapomeň svůj hlas potvrdit v mailu tak, aby byl platný:)

Suprise of the week

Tento týden se Ice Sice přidala k Taylor Swift a vystoupily s jejich novým songem Karma ft. Ice Spice v Met Stadium v NYC.

Stejně tak překvapila i Blue Ivy na koncertu Beyoncé, kde si zatančila společně s ostatními tanečníky.

He was trying to make Eggs Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch a jeho rodina se stali terčem děsivého útoku v jejich londýnském domě. Bývalý kuchař z hotelu Mayfair, Jack Bissell, byl údajně obviněn z toho, že prokopl železnou bránu u Benedictova domu a vykřikoval, že doufá, že dům shoří. Během incidentu byli Cumberbatch, manželka Sophie Hunter a jejich tři malé děti doma.

Perfect!!

Bretman Rock je tváří nové obálky filipínského Vogue.

Speaking up

Zpěvačka Sia prozradila, že jí byl diagnostikován autismus. „45 let jsem měla pocit, že si musím jít obléknout svůj lidský oblek," řekla.

Monaco was steaming hot

Tento týden se konal závod F1 V Monacu, kam se přišlo podívat all star obsazení. Tom Holland, Orlando Bloom a další celebrity se o víkendu vydaly do Monte Carla na Velkou cenu.

I need everything Bella has

Bella Hadid je novou tváří pro kampaň Louis Vouitton a jejich sluneční brýle.

Wooow he quick this time

Šušká se, že Kaia Gerber a Austin Butler jsou několik měsíců zasnoubení, ale drží tajemství pod pokličkou. Prý spolu i kupují svůj první společný dům.

Again?

Bella Thorne se zasnoubila! Herečka řekla ano podnikateli Marku Emmsovi, se kterým se seznámila loni na Ibize na narozeninové oslavě Cary Delevingne.

Screaming

V dalším dílu Chicken Shop Date se objevili Jonas Brothers a celý díl je opravdu skvěle vymyšlený a zábavný. Mrkni se na něj na YouTube.

This line up is somethin elseeee gurl

K filmu Barbie vyšel plánovaný soundtrack, ve kterém se můžeme těšit na nové písně od umělců jako Charlie XCX, Lizzo, HAIM, Tame Impala a další. Dua Lipa právě vydala singl Dance the Night, který už nyní najdeš na YouTube.

Wish i could go

Sex And The City slaví 25 let. Letos v létě se fanoušci budou moci vykoupat v nostalgii všeho, co se týká seriálu SATC, a to díky zážitku v New Yorku, kde si připomenou ikonickou módu a rozchody ze seriálu. Lístky byly ale ihned vyprodané. Dokonce se herečka Kim Cattrall objeví jako Samantha v nové sérii pokračování seriálu.

MEME OF THE WEEK

Let the weekend begin!