Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit! 🔥

Sice je teprve první týden nového roku, ale drama už je tady! Od kauzy s Bad Bunnym až po herce přejetého sněžným pluhem. Drž se, další díl je tady.

He never said he was good bunny

Před pár dny obletělo internet video, na kterém fanynka Bad Bunnyho strčila telefon před jeho obličej, když šel po ulici, a několik vteřin se s ním fotila, aniž by se ho zeptala. Bad Bunny pak mobil fanynce vzal a zahodil ho. Jelikož to na internetu vzbudilo hodně reakcí, Bunny se k situaci po pár dnech vyjádřil. Co myslíš, měl na to právo?

He slays all day

Objevilo se pár dalších videí z natáčení kampaně pro Gucci s Harrym Stylesem.

Birthday Queen

Florence Pugh oslavila své narozeniny v Londýně 3. ledna s přáteli.

Stunner

Khloé Kardashian nafotila obálku pro Sorbet Magazine.

2023 is already iconic

Miley ihned po úspěšném odvysílání Miley's New Years Party v Miami pro NBC vydala oznámení o novém singlu, na který se můžeme těšit už 13. ledna. Jmenuje se Flowers a lyrics, o kterých už víme, zní: „I can love me better than you can, I can hold my own hands, I can give myself flowers.“ Fanoušci si všimli, že song vyjde na narozeniny jejího exmanžela Liama Hemswortha. Náhoda?

Miley dokonce o pár dní později oznámila i nové album, které výjde 10. března s názvem Endless Summer Vacation.Své nové album popisuje jako „Love letter to LA."

This I wanna see

Billie Eilish nafotila pro Vogue společně s několika klimatickými aktivisty nové digitální číslo, ve kterém promlouvá o svých pocitech ohledně změny klimatu, jedení masa nebo třeba klimatické úzkosti.

Get well soon

Jeremy Renner se podělil o aktuální informace ohledně svého zdravotního stavu po děsivé nehodě se sněžným pluhem, která se stala o víkendu. Údajně šlo o vážná zranění.

Yak farm must not be doing well

Jeffree Star by nebyl Jeffree Star bez nějakého dramatu. Tentokrát se pustil do skupiny iluminátů. Podle jeho vyjádření na něj v posledních letech skupina útočí a vypouští lživé informace do médií jen proto, že s nimi nechce mít nic společného. Údajně mají co do činění i s Kanyem a Britney.

A must

Lizzo zve fanoušky na svůj koncert na HBO MAX, na kterém s ní můžeš oslavit začátek nového roku. A to nejen s Lizzo, ale i s její kapelou Lizzbians and The Little Bigs, The Big Grrrls a speciálními hosty, jako budou Cardi B, SZA a Missy Elliott.

#MileysNewYearsEveParty

Zmíněná show v Miami, kterou pořádalo NBC společně s Miley, byla opravdu next level. Tento rok byla co-hostem Dolly Parton, kmotra Miley. Pěveckých vystoupení po boku Miley se ujali Paris Hilton (jako surprise guest), Fletcher, Latto, skupina LiilyRae Sremmurd a Sia.

A jak oslavily příchod nového roku ostatní celebrity?

My fav throuple

Selena Gomez si užila silvestr na jachtě s Nicolou a Brooklynem Beckhamovými. Nazvali se „throuple“.

Baby Stark n. 2

Sophie Turner Jonas sice nepřidala fotky přímo ze silvestra, ale sdílela sérii fotek, které jsme ještě neviděli, a to z jejího druhého těhotenství, a dokonce i jednu fotku z porodnice.

Party it up

Dua přidala fotku ze svého večera v odvážných šatech.

Play the 2nd video lol

Emily Ratajkowski taky zvolila pláž pro své novoroční oslavy, a to přesně Palm Heights na Grand Cayman.

I wanna do shotski with Anya

Na horách si zase užívala herečka Anya Taylor-Joy.

Gimme the dress

Shay Mitchell se taky pochlubila svým outfitem a pár snímky z NYE party.

MEME OF THE WEEK

Happy new year or whatever.