Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit! 🔥

Lil Nas X má syna, Kim pláče a otevřeně mluví o potížích s Kanyem a Justin Bieber útočí na řetězec H&M. To vše v dnešním updatu o celebritách.

Christmas throwbacks

Tento týden se ještě pár celebrit vrátilo k Vánocům a postovalo throwbacks na jejich fancy oslavy. Jeden takový přidala na IG i Kourtney nebo Charlie D'Amelio. Obě zveřejnily fotky z Annual Kardashians Christmas Party.

I'll try to leave the house next time

O Vánocích se u nás v Praze objevil i herec Aníbal Cortés z La Casa de Papel nebo Elite, který si užíval vánoční jarmark.

So he was pregnant in that music video???

Lil Nas X má dítě? Těžko říct, čemu se dá věřit, ale Lil Nas na svých IG stories ukázal fotku malého dítěte a k tomu napsal, že už nehodlá nic tajit a konečně ukazuje světu svého syna. Kde je pravda, ale netušíme.

Supportive bro

Finneas, starší brácha Billie Eilish, se vyjádřil ke vztahu Billie s 31letým zpěvákem. Vypadá to, že vztah schvaluje.

So much second hand embarrassment 

Killer odpovědi Grety na Andrewa Tatea jsme zaznamenali asi všichni. Co možná už někdo nezaznamenal, je fakt, že do pár hodin nahrál Andrew svou reakci a odpověď na Gretin tweet. A pokud potřebuješ pořádnou dávku cringe, můžeš se mrknout právě na tohle video.

Jeho odpověď taky údajně pomohla rumunským autoritám přijít na to, že je v zemi, a vzít ho do vazby.

Who's gonna tell him what's on Etsy 

Justin Bieber se opřel do H&M, když na svých stories označil módní řetězec s tím, že údajně prodává zboží s jeho jménem a obličejem bez jeho souhlasu. Kolekci označil za trash.

Expensive cheating

Tristan Thompson, otec dvou dětí Khloé Kardashian, musí platit výživné matkám svých dalších dětí, se kterými podváděl Khloé. Tristian a Maralee Nichols došli k dohodě v péči o dítě, která vyzývá k tomu, aby platil 9500 dolarů měsíčně na výživném. O pár dní později Maralee sdílela fotku jejich jednoročního syna Thea.

I would cry too if i had to co-parent with Kanye

Kim se objevila v novém podcastu, kde několik otázek mířilo i na její vztah s Kanyem. Při odpovědích se dokonce rozbrečela.

Angelic gesture

Ariana Grande poslala do manchesterské nemocnice dárky pro děti, které zde o Vánocích musely trávit čas.

Generous Santa

Georgina darovala na Vánoce Ronaldovi jedno z nejdražších aut, a to Rolls-Royce. Podle reakce to Ronaldo opravdu nečekal.

The WORST decision ever

Henry Cavill odkládá svůj plášť. Jen pár měsíců po potvrzení návratu do role Supermana se věci mění. Henry sdílel srdceryvný příspěvek, ve kterém prozradil, že se do DCEU jako Superman už nevrátí, a vysvětlil, že měl schůzku s režisérem Jamesem Gunnem a filmovým producentem Peterem Safranem, kteří byli v říjnu jmenováni spolupředsedy a výkonnými řediteli studia DC.

Emily around the world

Emily in Paris cast procestoval svět se svou premiérou 3. série. Na červeném koberci a v rozhovorech se objevili jak v Paříži, tak v NYC.

#MileysNewYearsEveParty

Už se to blíží. Na NBC se o silvestrovské noci odvysílá Miley's New Year's Eve Party, kam si tento rok pozvala nové účinkující a line-up je žhavější než kdy jindy. Fletcher, Sia, Latto, Rae Sremmurd, Liily a další se připojí k Dolly Parton a Miley na silvestrovské party v přímém přenosu!

Heartbreaks season

Pojďme se podívat na recap párů, které to bohužel tento rok nedotáhly do konce. A že je mezi nimi několik našich oblíbených. 💔 Mezi rozpadlé páry patří například Michael Jordan a Lori, Jason Mamoa a Lisa, Florence a Zach nebo Dixie a Noah.

MEME OF THE WEEK

Happy pajama week, fomo people!