Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Čekají nás vysněné kolaborace v hudebním průmyslu, miminka i nové životní dokumenty či podcasty. Co vše se událo v Hollywoodu tento týden?

The music industry is back

Taylor Swift při svém postupném odhalování alba a skladeb oznámila, že píseň Snow On The Beach nazpívala společně s Lanou Del Rey. Tak tahle kombinace? Nic víc k životu nepotřebuju.

Do the annual check ups!

Khloe Kardashian si nechala z obličeje odstranit vzácný nádor. Uvedla, že navštívila lékaře poté, co jí sedm měsíců zůstávala na obličeji malá boule. Nyní je v procesu hojení a vyzvala své fanoušky, aby byli obezřetní a neustále si kontrolovali pleť.

US is becoming a soap opera parody of real life

Dwayne „The Rock“ Johnson prohlásil, že ho ohromily výzvy fanoušků, aby se ucházel o místo v Bílém domě. Tvrdí ale, že se v současné době soustředí na výchovu svých dětí a svou rodinu.

Vážně jsem o tom uvažoval. Musíte. Když se začnete dívat na některé průzkumy, a ta čísla lidí, kteří by vás v případě kandidatury volili, se blíží ke 46 procentům, 50 procentům, tak to jinak nejde. To mě opravdu dojalo.
Dwayne Johnson

YAY!!!!

Herečka z Big Bang Theory Kaley Cuoco čeká s hercem Tommym Pelphreym miminko!

Happy birthday, angel

Bella Hadid dostala ke svým 26. narozeninám překvapení! Tajnou oslavu pro ni udělali nejbližší přátelé a její přítel.

Šikovný český ručičky

I Češi ovňlivují Hollywoodský průmysl! Make-up artiska Laurel Charleston se inspirovala českou mua NHU QUYNH LE alias artsy.quynh a její illusion makeup vytvořila na Doje Cat.

We've been blessed

Nové album od The 1975 s názvem Being Funny In A Foreign Language vyšlo už tento pátek. Který track je tvůj oblíbený? Dej vědět v diskuzi.

Ambulanzaaa help

V pátek vyšel i nový song od Louise Tomlinsona s názvem Out of My System.

WHAT A LINE-UP!!!

NBC oznámilo nový setup porotců pro další sérii The Voice. Tentokrát se k nim přidá i Niall Horan, který bude poprvé v pozici porotce. Nováčkem je také Chance the Rapper.

She is THE WONDER 

Florence se zúčastnila premiéry filmu The Wonder v šatech od módního domu Valentino.

This is a win for the gays

Emily Ratajkowski se připojuje k Madonně a Shay Mitchell a na TikToku oznamuje svůj coming out jako bisexuál.

Period boss woman

Emily oznámila svůj nový podcast High Low.

Dva díly každý týden: Každé úterý budu pořádat intimní rozhovor se speciálním hostem, včetně celebrit, autorů, blízkých přátel a lidí, které obdivuji. Každý čtvrtek vám přinesu monologickou epizodu, kde si vyberu téma, která mě zajímá, a pustím se do něj – budu diskutovat o všem, od politiky a feminismu po sex a TikTok.
Emily Ratajkowski o podcastu

Bro, at this point just cancel this dude

Kanyemu Westovi byly zablokovány účty na Twitteru a Instagramu poté, co na nich zveřejnil antisemitské vzkazy. Rappera Diddyho obvinil, že je ovládán Židy.

Showstopper for sure

Lizzo nafotila nový cover pro Vanity Fair and she ate.

Clearing my schedule rn

V pondělí se můžeme těšit na oficiální trailer k dokumentu od Seleny Gomez zvaný My mind and me.

MEME OF THE WEEK

Série těch nejlepších memes za tento týden je tady. Tentokrát z filmu Triangle of Sadness, který satiricky vystihuje celebrity a slavné boháče aneb doporučuju.