Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Tento týden se dozvíš o otevření nového soudního případu mezi nejslavnějším párem Hollywoodu, čí dům byl vykraden a jak to pokračuje mezi Gigi a Leem.

Someone take his phone asap

Kanye v posledních dnech rozvířil na internetu více dramat, než co bychom tu našli za měsíc. Na jeho příspěvky reagují už i ostatní celebrity. Kanye nejdřív urazil uznávanou módní redaktorku Gabriellu Karefu-Johnson, která zkritizovala jeho přehlídku, především trika s nápisem „White Lives Matter“. Na to reagoval jak Vogue, pro který Gabriella pracuje, tak Gigi Hadid a nyní se přidává i Khloe Kardashian, jelikož se Kanye znovu pustil do Kim. Does this guy ever sleep?

Filming is done

Další série Emily in Paris je dotočená! Tým balí kufry a odlétá z Paříže zase zpět domů. V prosinci se můžeme těšit na season 3!

Multitalented queen

Když už jsme u seriálů, Bella Hadid stíhá nejen účast na všech fashion weeks, ale také natáčení seriálu RAMY. Třetí série je nyní ke zhlednutí na Hulu.

Hope they're safe

Perrie Edwards a její snoubenec Alex Oxlade-Chamberlain se stali terčem loupežného přepadení ve svém domě v severozápadní Anglii. Pár byl v té době v domě se svým třináctiměsíčním synem Axelem.

Lemme watch you shine

Launche nové značky Kourtney Kardashian zvaný Lemme se zúčastnila skoro celá rodina.

Happy coming out

Shay Mitchell se ve svém novém TikToku hlásí k bisexualitě. 🌈

Her debut album available in 2050 😍

Normani ze svého Instagramu a Twitteru odstranila odkaz na skladbu Fair, což fanoušky vede k domněnce, že se možná brzy dočkají nové hudby.

She is 27 so definitely not a couple

Máme nové zprávy o vztahu Gigi a Lea DiCapria! Dvojice opouštěla stejný hotel během #ParisFashionWeek. 👀

Slay everyday

Zendaya znovu zazářila v úchvatném outfitu, tentokrát na přehlídce v Paříži pro značku Valentino.

KIM K bringing ASMR with a purpose

Kim ke svým třem společnostem a natáčení reality show stíhá točit i podcast. Právně zaměřený podcast The System, se bude věnovat neprávem odsouzeným případům, na které chce Kim posvítit a ukázat, kde doopravdy leží pravda.

They ate, I fear

Olivia Rodrigo a Addison Rae na nové společné fotografii. Údajně spolu tento týden trávily spoustu času a staly se blízkými kamarádkami.

Save the music industry

Vypadá to, že se tvoří nová hudba! Dua Lipa je zpět ve studiu, jak ukázala na novém IG story.

That's a lotta child support bro

Nové soudní podání Angeliny Jolie obsahuje mrazivé a znepokojivé podrobnosti o incidentu z roku 2016, který se odehrál v soukromém letadle Brada Pitta, kde údajně škrtil jedno z jejich dětí a druhé udeřil do obličeje. Poté údajně chytil Angelinu za hlavu a polil ji a jejich děti pivem a červeným vínem.

Real cinema is back

Lindsay Lohan má svůj comeback. Falling For Christmas s Lindsay v hlavní roli vychází 10. listopadu na Netflixu.

Selling my kidneys for tickets

Podle @HITSDD se Taylor Swift vydá v roce 2023 na masivní Stadium Tour, které bude následovat po vydání alba Midnights. To má vyjít 21. října.

MEME OF THE WEEK

It's finally autumn guys! Chris has knit-wear on. 🤎 A teď si pojďme všichni pustit Sweater Weather and get in our feels.