Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Tento týden se Brad Pitt stal odborníkem na skincare a Adam Levine zase odborníkem na podvádění své manželky a lhaní. Veškeré novinky z Hollywoodu na tebe čekají tady.

 Didn’t know skincare had gender to begin with

Brad Pitt představil pro British Vogue svou genderless řadu péče o pleť Le Domaine.

Oui, Oui

V Paříži právě probíhá natáčení Netflixového seriálu Emily in Paris, ze kterého jsme už mohli vidět několik fotek. Co říkáš na outfity téhle série?

King of the industry

Harry Styles vyprodal patnáct po sobě jdoucích koncertů v Madison Square Garden v NYC.

That episode broke my heart 

Khloe promluvila o narození jejího druhého dítěte, které má s Tristanem Thompsonem. Ten Khloe několikrát podvedl, dokonce v obou těhotenstvích. V nové řadě The Kardashians o tom promluvila celá rodina.

Go girl go

Charli D'Amelio se účastní 31. řady Dancing with the Stars. Jednou z dalších účastnic je dokonce i její maminka. Charli první tanec odvedla na jedničku a ukázala, co v ní je.

Can’t wait 

Selena Gomez připravuje nový dokument. Jmenovat se bude My Mind & Me. Vychází 4. listopadu na Apple Tv Plus.

Naive?! He’s 43!!!!

Tento týden proběhl další skandál! Adam Levine měl údajně nějakou dobu podvádět svou manželku a matku jeho dětí, supermodelku Behati Prinsloo. Modelka Sumner Stroh přišla s tvrzením, že nejenže měla roční poměr s ženatým Adamem Levinem, ale že ji nedávno oslovil s dotazem, zda by mohl se svou manželkou použít její jméno pro své očekávané třetí dítě.

Adam se k celé kauze vyjádřil s tím, že překročil čáru, ale nikoho nepodvedl. Poté, co Sumner všem ukázala na TikToku receipts, promluvily i další ženy o žhavých konverzacích se zpěvákem.

S celým dramatem se rozjely i argumenty proti modelce, na ty zareagovala i Emily Ratajowski.

The Weeknd could never

Post Malone spadl při svém koncertu a zlomil si tři žebra. Koncert ale dozpíval i tak.

💔💔💔

Lady Gaga se omluvila fanouškům poté, co musel být její závěrečný koncert na Chromatica Ball v Miami předčasně ukončen kvůli silnému dešti a bleskům.

Yikes, just yikes

Ye a Candice Swanepoel spolu údajně chodí. Zdroj prozradil magazínu Page Six, že „Kanye a Candice spolu chodí a jejich vztah je nový,“ ale zároveň přiznal, že jde nejspíš o „PR trik“. Co myslíš?

MEME OF THE WEEK

Nothing gets me together better than knowing my friends are already on the way⁠. Sorry.