Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Tento týden se dozvíš něco o mužském botoxu, o tom, kdo čelí hrozbě vězení, ale taky zjistíš, který pár uzavřel dohodu o opatrovnictví svého dítěte. Týdenní přehled celebrit ti vše prozradí.

Hlášení!!

Prozírá se, že Olivia Rodrigo je zpět ve studiu... opakuji Olivia Rodrigo je zpět ve studiu! 📢 Nahrává snad své druhé album? Budeme doufat, že tomu tak je.

Stadium shows, go girl

Billie Eilish se právě nachází na východě. Své turné s názvem Happier Than Ever vezme do Tokya, Bangkoku, ale i do Austrálie. Fanoušci se tedy mají na co těšit.

Normalizing skincare for men

Joe Jonas má novou spolupráci se skincare značkou, která se zaměřuje na injekční podání Xeominu. Xeomin je v podstatě jiná značka botoxu. Spousta mužů si nechává dělat různé zákroky, od obyčejných chlapů až po celebrity. Jenže málokdy se o nich mluví, protože muži mají tendenci k méně nápadným zákrokům. A tak je skvělé konečně vidět muže, co se tím netají.

The Next Icons

Harper's Bazaar ve svém každoročním vydání „příštích ikon“ oceňuje Bad Bunnyho, Hailey Bieber, Florence Pugh nebo Amandu Gorman. ✨ Podobně jako časopis Forbes 30 pod 30 vybral umělce, herce nebo sportovce mladší třiceti let, první osobnosti, které vyrostly v éře tvorby a emancipace sociálních sítí.

So... Florence is single, right?👀

Florence Pugh v novém článku s @harpersbazaarus současně potvrdila, že se se Zachem Braffem po třech letech randění rozešla. Dělilo je od sebe 21 let.

Walk it like I talk it

Dánská modelka Jo Skriver se zúčastnila Copenhangen Fashion Weeku, kde se prošla pro několik návrhářů.

Well... we saw that one coming

Khloe Kardashian bude mít nyní svého novorozeného syna ve výhradní právní i fyzické péči. Tristan Thompson a Khloe uzavřeli dohodu o opatrovnictví .

If I had a nickel for every time Zayn sang a One Direction song in 2022, I’d have two nickels. Which isn’t a lot but it’s weird that it happened twice.

Zayn nás již podruhé v tomto roce požehnal písničkou od One Direction. Proč? Netušíme. Ale chceme víc.

Taylor Swift should guide the ceremony

Taylor Lautner potvrdil, že jeho snoubenka Taylor Dome si po svatbě vezme jeho příjmení.

SHE'S SLAYING YOUR HONOR

Emma se objevila v novém vydání časopisu Vogue Australia, kde byla označena jako hlavní internetová múza dnešní doby.

The one we need

Bella Hadid byla součástí podcastu, kde promluvila o jejím aktivismu a článcích, které o ní psala média. Ty ji častokrát pojmenovávaly jako členku teroristického hnutí. Podcast Rep od Noor s novou epizodou Public Opinion s Bellou mluví o kritičtějším pohledu na palestinské příběhy a jejich pochopení.

Bro is looking good

Eminem přidal novou fotku ze studia. Něco se tu vaří.

Not very chilled man

A$AP Rocky je obviněn v souvislosti se střelbou v Hollywoodu. Hrozí mu i vězení. O co se jedná, se dozvíš v článku níže.

A$AP Rocky měl střílet po členovi Mobu, hrozí mu až 9 let za mřížemi

by @yanhoechka

Let’s go king! 👑

Austin Butler děkuje všem příznivcům jeho nového filmu Elvis, který rozhodně doporučuju!

MEME OF THE WEEK

Musíme si promluvit, sestro.