Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit!🔥

Která z Kardashians očekává dítě, jaký je Harryho nový klip a jak se vyvíjí drama mezi Dojou Cat a Noahem Schnappem? To zjistíš v týdenním přehledu o celebritách.

I'm sat

Harry Styles vydal další klip. Tentokrát pro píseň Late Night Talking z nového alba Harry's House. V naší rubrice jsi před pár měsíci mohl/a vidět několik fotek z behind the scenes, to jsme ale ještě netušili, na kterou písničku Harry klip připravuje. Zpěvák také poprvé za celou svou kariéru od dob One Direction dorazil do Prahy, kde v pátek 15. července proběhl jeho koncert.

They're back

Kardashians oznámily druhou sérii své reality show The Kardashians, která se vysílá na Hulu. Vyjde již 22. září.

Florence For President

Florence Pugh vynesla v Římě na Valentino přehlídce nádherné Valentino šaty s lehce průsvitným vrškem. Na její fotky se začaly valit negativní až vulgární a uražející komentáře, kde převážně muži komentují velikost jejích prsou, šaty a její vzhled. Flo na to napsala dost výstižný popisek a my jí musíme zatleskat.

What’s more concerning is…. Why are you so scared of breasts? Small? Large? Left? Right? Only one? Maybe none? What. Is. So. Terrifying.
Florence Pugh

New collab

Dua Lipa a Puma spojily síly a vytvořily spolu novou kolekci pojmenovanou Flutur Drop 2. Tyhle kousky seženeš už nyní.

Drama's over

Drama mezi Dojou Cat a Noahem Schnappem je prý over. Noah se Doje omluvil a vše je údajně v pořádku. Nevíš, o co se jedná? Přečti si shrnutí v článku.

Guys everything is all good I apologized and I still follow her and love her music no hard feelings. ❤️❤️
Noah Schnapp

Doja Cat vs. Noah Schnapp: Co se mezi nimi stalo?!

by @adelakutilova

Is this guy bothering you?

Kim nafotila novou obálku pro Allure Magazine, kde jsou její hlavní rolí nově obarvené blond vlasy. Kim na svém IG také hodně sdílí fotky s Petem, a tak můžeme nahlédnout do zakulisí jejich vztahu.

Why is she at the Chicago jail 💀

Lana Del Rey na nově sdílených fotografiích se svým přítelem Jackem Donoghue.

This is a serve

Demi Lovato (they/them) zveřejnili nové fotky svého účesu a my jsme obssesed.

Congratulationsss!

Fanoušci reality show o realitních makléřích v LA s názvem Selling Sunset se mohou radovat. OG office se rozrůstá. Heather Rae El Moussa čeká se svým manželem miminko. Mělo by se narodit na začátku roku 2023.

I never wanted to be krissed more in my life

Khloé údajně očekává brzké narození svého druhého dítěte, které má prostřednictvím náhradní matky (tzv. surrogate mother). Dítě čeká s Tristianem Thompsonem, otcem své první dcery. Tristian Khloé již třikrát podvedl a jeho poslední podvod proběhl nedávno. Khloé prý s Tristianem nadobro skončila, co se týče vztahu. Dítě ale plánovali už delší dobu a náhradní matka otěhotněla ještě před jejich samotným rozchodem. Jak bude jejich vztah vypadat nyní?

Movie is coming

Amy Winehouse se dočká filmu o své kariéře. Celovečerní film s názvem Back To Black, který odkazuje na její druhé a poslední album, bude režírovat Sam Taylor-Johnson, režisérka filmu Padesát odstínů šedi. První dokumentární film z roku 2015, který režíroval Asif Kapadia, byl jejím otcem Mitchem Winehousem ostře kritizován kvůli tomu, že zpěvačku zobrazoval v tom nejhorším světle. Sam Taylor-Johnson, která měla k britské umělkyni velmi blízko, chce v novém filmovém projektu 11 let po její smrti poukázat na její rychlý hudební vzestup.

Emmy Awards nominace

Tento týden byl zveřejněn seznam nominovaných na ceny Emmy. Kdo dostal nejvíce ocenění, jaké series byly nejúspěšnější a která platforma obsadila první místo za nejvíce nominovaných? To se dočteš v článku níže.

Nominace na Emmy Awards 2022 jsou odhaleny

by @martinastrel

Meme of the week