Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit🔥

Přehled toho nejžhavějšího ze světa celebrit za poslední týden najdeš tady.

Cover star

Alexis Ren se objevila na obálce bulharského časopisu Grazia, pro který nafotila celý editoriál.

Red Carpet 🔥

Sophie Turner se objevila na premiéře nového krimi seriálu The Staircase, ve kterém hraje jednu z hlavních postav. Seriál můžeš sledovat již nyní na HBO.

Superstar

Na obálce časopisu zazářila tento týden i Lili Reinhart. Nafotila photoshoot pro magazín Harper's Bazaar Vietnam.

It's called fashuuun darling

Tan France a Gigi Hadid jsou uprostřed natáčení nové série pro netflixový pořad Next In Fashion. Gigi vystřídala předchozí moderátorku Alexu Chung.

The real Dua

Obálku nafotila i Dua Lipa, a to pro magazín Vogue za měsíc červen a červenec. Pro Vogue natočila i dobře známý koncept 73 Questions, který si můžeš poslechnout již nyní.

Doctor Who is who?👀

Nového Doctora Who neboli Pána času si zahraje Ncuti Gatwa, kterého můžeš znát ze seriálu Sex Education, kde ztvárňuje postavu Erica. Je to poprvé v historii, co si Doctora zahraje herec tmavé pleti.

Slaaaay💯

Riri se svou těhotenskou modou nestačí překvapovat. Tentokrát do ulic LA vynesla Miu Miu crystal set z podzimní kolekce 2022.

Besties 💕

Sydney Sweeney a Maude Apatow nafotily několik fotografií pro magazín People.

BTS ❤️‍🔥

Jared Leto zveřejnil novou fotku, na které jsou společně Billie, Miley a Hailey na after party LACMA ART+FILM GALA.

Mother's day

Takhle slavila Den matek Cardi B s rodinou.

New show incoming

Neil Patrick Harris natočil novou show nazvanou Uncoupled. Seriál sleduje život Michaela, jehož sedmnáctileté manželství se zhroutí, když ho manžel překvapí rozvodem. Premiéra na Netflixu bude již 29. července.

Protect our kids fund

Camila Cabello právě spustila fond Protect Our Kids na podporu všech, které na Floridě postihl zákon Don't Say Gay, a jediné, co k tomu můžu dodat, je: 👏 👏 👏

BTS

Nově vyšlo i behind the scenes z natáčení videoklipu k As it Was od Harryho Stylese a také oznámení chystaného rozhovoru se Zane Lowe, který bude zveřejněn již 16. května. V rozhovoru bude Harry promlouat o nové tvorbě, o tom, co stálo za novým albem, i o jeho uměleckém vývoji.

Tommy x Shawn

Tommy Hilfiger se spojil s Shawnem Mendesem. Prostřednictvím nového pojetí klasických Tommyho oděvů s použitím udržitelnějších materiálů se značka zavázala poskytnout 1 milion dolarů na ekologizaci značky Wonder: The World Tour, a to je prý jen pouhý začátek.