Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT news ze světa celebrit🔥

Kdo dostal klíč od města Houston? Jaká celebrita se vdala na fotbalovém hřišti? A jaký herec si dává pauzu od natáčení? To vše zjistíš v týdenním přehledu ze světa celebrit.

MET GALA

Tento týden proběhl slavný Met Gala večer, jehož tématem bylo In America: An Anthology of Fashion. Přehled celebrit, jejich outfitů i samotného večera najdeš v článku níže.

Co si oblékly celebrity na MET Gala 2022?

by @magdacizek

Samozřejmě se poté konala i afterparty, na které nemohla chybět ani ta největší jména: Hailey Bieber, Gigi Hadid, Bella Hadid a další. Na ty nej looky se můžeš mrknout zde:

Ty nejvíc HOT looky z Met Gala Afterparty 2022

by @magdacizek

Kim a Pete

Kim a Pete si jako pár střihli premiéru na červeném koberci ještě před Met Gala. A to rovnou v Bílem domě, kam byli pozváni na večeři Asociace korespondentů, jejíž dress code se nesl v duchu Old World Glamour. Pete nahodil Vansky a Kim šaty jak jinak než od Balenciagy.

Cover star

Sophie Turner Jonas se objevila na obálce červnového ELLE a rovnou i s oficiálním oznámením svého druhého těhotenství.

Hot Goss

Drew z dvojky Chainsmokers je údajně nově zadaný. Jeho partnerkou nemá být nikdo jiný než herečka z filmů pro dospělé Stella Barey.

Chainsmokers se před nedávnem vrátili zpět na scénu a vydali tři nové songy: Riptide, iPad a High. Novou show představili v Londýně a údajně se ji brzy chystají ukázat světu.

Štěstěna

V přípravě je prequel na film Hunger Games s názvem Hunger Games Ballad of Songbirds and Snakes, který je nejspíš inspirován knižní předlohou. Film bude uveden v roce 2023 a my už se nemůžeme dočkat!

Zayn's swag

Zayn vytvořil speciální kolekci brýlí pro značku Arnette. Jedná se o sluneční brýle, které mají být edgy a cool.

Happy Birthday!

Noah Beck oslavil své 21. narozeniny s přáteli a přítelkyní Dixie D'Amelio na společné dovolené na Bahamách.

18. narozeniny oslavila i Charlie D'Amelio, sestra Dixie.

New album live

Harry Styles bude v New Yorku pořádat speciální koncert, na kterém fanouškům představí své nové album, a to živě. Lupeny stojí jen 25 dolarů a koncert je již vyprodaný. Bude se konat 20. května v UBS Arena. Ten den vychází i samotné album Harry's House.

Key to the city

Houstonská rapperka Megan Thee Stallion dostala od starosty Sylvestera Turnera klíč od svého rodného města. Turner také vyhlásil 2. květen jako Den Megan Thee Stallion na počest humanitárních aktivit, které Megan v Houstonu pořádá. 2. květen je navíc symbolicky datumem narození její maminky a babičky.

Go, Raiders!

Josephine Skriver se ani ne týden po své oficiální svatbě vdala znova. Svůj oddací list totiž musela s manželem oficálně získat v Las Vegas, a tak se rozhodli udělat ještě jeden, pro ně velice speciální, obřad. Josephine i Bohnes jsou obrovskými fanoušky fotbalového týmu Raiders, a tak se vzali na samotném hřišti, kde je oddal jejich nejoblíběnější hráč Charles Woodson. Pro ně doslova splněný sen!

Don't Worry Darling

Vyšel oficální trailer k novému filmu od Olivie Wilde Don't Worry Darling. Hlavní roli si zahraje herečka Florence Pugh po boku Harryho Stylese. Film ale nebude žádná romantická komedie – naopak. Jedná se o psychologický thriller o utopickém předměstí Victory, jehož obyvatelé skrývají temná tajemství.

Dad & Son

Shawn Mendes tento týden vystoupil v Late Night Show u Jimmyho Fallona. Shawn si vyzkoušel roli moderátora, dal pár rozhovorů a společně s Jimmym vytvořil několik funny kompilací.

Pauza

Andrew Garfield se pro magazín People vyjádřil o své budoucnosti. Rozhodl se dát si na chvíli pauzu od dalších projektů. Andrew má za sebou natáčení tří velkých filmů, a tak si potřebuje odpočinout a nabrat nové síly.

Legends

Olivii Rodrigo se také splnil sen. Na svém koncertě v Torontu vystoupila společně s Avril Lavigne, kde si zazpívaly její klasiky, a dokonce i sladily outfity.

Good Deeds

Dobrý skutek udělal i Daniel Radcliffe, který se rozhodl vydražit hábity z Harryho Pottera, a tak pomoct všem potřebným na Ukrajině.

New Music

Taylor Swift vydala písničku This Love (Taylor's version), která je původně z alba 1989. Písnička debutovala v traileru na nový film zvaný The Summer I Turned pretty. Znamená to snad, že se Taylor pustila do přenahrávání alba 1989?

Come home the kids miss you

S hudbou ještě nekončíme. Jack Harlow, senzace posledního roku, nyní oznámil, že se chystá vydat album. A na seznamu má pěknou nálož kolaborací. Na albu Come Home The Kids Miss You se objeví například Pharell, Lil Wayne, Drake či Justin Timberlake.

SNL!

Selena Gomez vystoupí jako host 14. května v zabavní show Saturday Night Live v New Yorku. Dalším hostem, který se objeví po jejím boku bude Post Malone. Můžeme se těšit na spoustu zábavných sketchů i hudebních výstupů.

Congrats!

Post Malone oznámil, že s jeho přátelkyní očekávají dítě. Sleduj IG @heyfomo.cz, ať ti žadná žhavá novinka neunikne.

Krásný víkend, fomáčci!

Pro lepší náladu přikládám nálož memes z tohoto týdne.

Met Gala 2022 Memes Recap

by @kubakohout_