Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot news ze světa celebrit

Co všechno se přihodilo světovým hvězdám tento týden? Na čí album se můžeme těšit a kdo se ukázal v iconic looku? To vše zjistíš v dnešním článku.

1. Chiara Ferragni chystá vlastní show

Italská ex-blogerka Chiara před pár dny zvěřejnila trailer na vlastní rodinnou show The Ferragnez, kterou odvysílá Amazon Prime už 9. prosince. Chiara poskytne exkluzivní přístup do zákulisí svého každodenního života, bude sdílet trable s manželem, úspěchy v businessu i všechny zabavné momenty, které se jí a její rodině staly. Můžeme se těšit na nové Kardashians nebo nás Chiara bude nudit? Nechme se překvapit!

"Bude to nebývalý a intimní pohled na radosti, vášně, slzy a ambice mladého páru." -Amazon Prime Italia

2. Lindsay Lohan je zasnoubená

Troublemaker Lindsay Lohan oznámila, že se zasnoubila se svým přítelem Baderem Shammasem. O Shammasovi vímě, že je finančník a v současné době pracuje jako asistent viceprezidenta v bankovní společnosti Credit Suisse. Make his pockets hurt!
Pár Lindsay a Bader tvoří už něco přes dva roky. Lindsay se také nově vrací k natáčení a podle fotek se na ni můžeme brzo těšit ve vánočním filmu, který vyjde na Netlixu. Vyrovná se ale něco jejímu výkonu v Mean Girls?

3. Naše fav horsegirl Emma Chambie

Emma je zkrátka IT girl! Chci se s tebou podělit o její nejnovější photoshoot pro magazín TMRW. Horse girl but make it high fashion.

4. Harry Styles a další album?

Harry pro nás chystá překvapení v podobě nového alba, jinak si jeho neustálé návštěvy nahrávacích studií nedokážu vysvětlit. Ledaže by měl thing pro mikrofony. Víc se dozvíš tady:

Chystá Harry Styles nové album?!

by @_kajina

5. Cardi B a šlehačka?!

Rapperka Cardi B překvapila představením netradičního produktu pod názvem WHIPSHOTS. O co jde? Jedná se o šlehačku s vodkou, její chuť je dle Cardi #luxuriousAF. Bougie meets boozy and we can't wait. Bez tohohle už se žádná party neobejde.

6. Virgil Abloh

Kreativec a modní návrhář Virgil Abloh nás opustil 28. listopadu 2021. Devastující zpráva zasáhla všechny milovníky fashion, jeho příznivce a blízké kamarády z oboru. Virgil dobojoval svou bitvu s rakovinou v tajnosti. Na jeho počest byla uspořádaná fashion show LV nesoucí název "Virgil Was Here".

7. Rihanna a zvěsti o těhotenství?

Skvělé zprávy – můžeme se těšit na malé ASAPátko, snad bude po mamince a tatínkovi hudební génius. A třeba RiRi na mateřské konečně nahraje nové album...

Badgal Riri maminkou? Internetem se šíří zvěsti o jejím těhotenství

by @yanhoechka

8. Carrie is back!

Miluješ Sex ve městě? Don't we all (lol cringe), anyways, tento týden vyšel nový trailer na pokračování iconic seriálu, který ponese název And just like that.... Uvidíme, jaké trampoty budou vyvádět Carrie a spol., za mě je tedy největším zklamáním absence sexuální bohyně Samanthy... Těšit se můžeme 9. prosince na HBO Max. Hot or Not?

9. Shawn Mendes vydal nový song


Miláček Shawn po breakupu s Camillou vydal song I'll Be Okay. No, když to říkáš, Shawne...

10. Bella Hadid se vrací k Victoria's Secret

I přes opakované hejtování Viktorky se Bella nakonec vrátila. Money moves.

Svůj návrat komentuje slovy: "To, co mě přitáhlo k návratu, je fakt, že mi opravdu dokázali, že se VS změnila i za oponou. Hodně žen, které u VS pracovaly, se cítíly jistým způsobem a teď šest ze sedmi členů rady jsou ženy. Máme nové protokoly na photoshooty. Takže se toho změnilo hodně a myslím si, že si svět zaslouží značku jako Victoria's Secret (...).".

Victoria's Secret už dávno není o sexy Andílcích na runwayi, značka se snaží reprezentovat moderní hodnoty, ale přijde mi, že v tom trochu plave. Uvidíme, jak se bude partnerství vyvíjet.