Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Yung Gravy v Praze, kolekce Jana Bicana a Django ve Světozoru

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Yung Gravy v Praze

Americký rapper Yung Gravy zavítá 5. července do pražského Rock Café. Interpreta můžeš znát díky mimořádně úspěšným kanálům na YouTube i TikToku, které přesně vystihují vibe jeho hudby. Jeho koncert, na kterém ho doprovodí minnesotský DJ Tiiiiiiiiiip, začíná ve 20:00. Lístky koupíš na Fource!

Zajímá tě, kdo je Yung Gravy?👀 To se dozvíš tady!👇🏼

Get to know: Yung Gravy aneb mámu nech radši doma

by @adelakutilova

Jan Bican X 1981 Secondhand: Představení ucyklované kolekce sak Dva světy

Český umělec Jan Bican se se svou novou limitovanou kolekcí Dva světy snažil propojit prostředí byznysu a hipsterů. Využil k tomu saka z pražského výběrového second handu 1981, na které našil grafiku akrylových maleb.

Na podporu kolekce vznikl artový promo film, v němž hrají umělci jako Emma Smetana, Jordan Haj nebo Viktoriya Michschenko. Premiéra videa proběhne živě 5. června během podcastu My děti talk, který se bude konat ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí. Ve stejný den půjde do prodeje také samotná kolekce, a to na webových stránkách janbican.cz a 1981.cz.

Nespoutaný Django ve Světozoru

Téměř deset let od své premiéry bude ve středu 8. června v pražském kině Světozor uveden na plátno legendární snímek Nespoutaný Django od legendárního režiséra Quentina Tarantina. Začátek je ve 20:00 a lístky seženeš třeba tady!

Svět knihy Praha 2022

Literární festival se po covidové pauze vrací zpět! V termínu od 9. do 12. června se můžeš těšit na Výstavišti v Holešovicích na nespočet nakladelství, knihkupectví, doprovodného programu i vzácných hostů! Letošní ročník bude také představovat rodnou zemi Umberta Eca – Itálii. Z holešovického Výstaviště se tak stane piazzetta s pravou italskou atmosférou. Podrobnější informace k celému programu najdeš tady.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.