Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Výstavy v Národní galerii a Kunsthalle nebo výročí Ankali

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Nová expozice v NGP

Ve čtvrtek 25. května přijď na slavnostní otevření výstavy 1939–2021: Konec černobílé doby, která předvede přes 300 uměleckých děl ze sbírky Národní galerie. Poslechneš si i hudbu studentů z HAMU. Název výstavy odkazuje na několik historických podob kvality existujících vedle sebe, ač bez absolutních protipólů. Do Veletržního paláce doraz na 19:00 nebo kdykoliv poté – mrkni na otevírací dobu a vstupenky.

Zdroj: FB události

Ankali slaví, přijď si trsnout

K šestému výročí ti tenhle noční klub nabízí vypiplaný line-up, ve kterém se můžeš těšit na jména jako Eva Porating & phil in a maze, Vision of 1994, Marie Pravda nebo Ancestral Vision & Oliver Torr a další. Vstupenku za 840,- si můžeš koupit už teď v předprodeji třeba na celý (prodloužený) víkend 26.–28. května.

Zdroj: FB události

Jednodenní Kunsthalle zdarma

1. června mezi 11:00–19:00 přijď omrknout expozici s programem ke Dni dětí, přičemž za lístek nenecháš ani kačku. Probíhá tam výstava s názvem Bohemia: Příběh fenoménu, History of an Idea, 1950–2000 s díly od téměř 40 umělců, jejichž díla byla v Česku doposud viděna jen zřídka. Doporučuji navštívit stylovou kavárnu v přízemí spolu s design shopem!

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.