Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Vánoční jóga s YOGAGANG, výstava v Rudolfinu, Xmas Na Hollaru a Dukla v Kasárnách

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

One Last WRAP: Hollar (Xmas Edition)

Poslední party Na Hollaru v letošním roce v duchu hip-hopu & rapu a vánoční atmosféry! Uteč na chvíli od předvánočního shonu, doraz s kamarády v pátek 9. 12. od 20:00 hodin. Vstupné je 150 Kč, pro studenty FSV zdarma.

Vánoční jóga s YOGAGANG

V neděli 11. 12. proběhne v Lobkowiczkém paláci vánoční lekce jógy! Těšit se můžeš na příjemnou oslavu Vánoc v nádherných prostorách Císařského sálu s výhledem na osvětlenou Prahu a samozřejmě na jógu. Celým večerem tě provede Klára Pokorná, zakladatelka značky a tréninkové platformy YOGAGANG

Více informací a lístky najdeš tady.

Silent EAT IN Kino! Láska nebeská (Love Actually)

Vánoční klasika, která se nikdy neokouká. Ve středu 14. 12. od 18:30 hodin můžeš ve smíchovském Manifestu zhlédnout Lásku nebeskou. Díky sluchátkům si film nerušeně užiješ, chybět nebude ani jídlo a speciální horké koktejly. A že bude zima? I na to v Manifestu mysleli, prostor je zastřešený, jsou v něm ohřívače a k dispozici budou i deky. Vstupenky můžeš rezervovat tady.

Yoga Movement Experience (SECRET LOCATION) White Xmas

V pondělí 12. 12. se koná i vánoční edice Yoga Movement Experience. Na programu je jógová lekce s Baci za hudebního doprovodu violoncellistky Terezie Kovalové. Na místě bude ke zhlédnutí také exkluzivní představení nového dropu Yoga Movement merchových mikin. Event je bohužel vyprodaný, pokud jsi ale jeden ze šťastlivců, který má lístek, tak tě čeká opravdu nezapomenutelný zážitek!

NGP: V kroužcích dýmu. Portrét moderního umělce

Do 8. 1. probíhá ve Veletržním paláci výstava, jejímž tématem je postava umělce jako kuřáka, od baroka až po meziválečné období. Cigareta byla symbolem dandyho a dekadenta. Uvidíš světová díla Kupky, Filly, Muncha, Picassa, Maneta nebo Kubišty. Za vstup zaplatíš 220 Kč a určitě nebudeš litovat. Vybrat si můžeš ještě z dalších šesti probíhajících výstav.

Galerie Rudolfinum: Fragilités

Do 8. 1. probíhá i výstava v Rudolfinu, kterou jsi určitě zaregistroval/a na Instagramu. Je totiž velmi fotogenická, navíc je na ni vstup zdarma! Ústředním tématem je křehkost. Skupina zúčastněných umělců ji atypicky vnímá jako zdroj síly a dění, pozornost věnují i ekologii. Tak neváhej a před Vánoci se ještě kulturně obohať.

Dukla + Salto with LOVE + dné (dj set)

Dukla zahraje už v pátek 9. 12. svůj vůbec poslední koncert roku 2022. A tobě by to nemělo uniknout! V 18:00 hodin začne v Karlínských kasárnách hudební večer, kterým tě provede Salto with LOVE, pak kluci z Dukly a nakonec Ondřej Holý aka dné a Lukáš Vydra aka Florbal. Víc info najdeš tady, vstupenky pak tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.