Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: V-day Extravaganza & Queeriety Show a debata o editorkách v českých médiích

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

V-day Extravaganza & Queeriety Show

Už v pátek 16. února proběhne v Altenburgu 1964 oslava Valentýna s novou sérií Fembot Extravaganza, a to společně s nejznámější queer & drag show Queeriety. Show ti nabídne hot & sexy drag sestavu tanečníků, zpěváků, performerů a drag umělců z Prahy. V duchu ravu tě pak večerem provede třeba SJ Yellow nebo Diva.

Více informací o akci najdeš tady, vstupenky koupíš zde.

Zdroj: FB události

Debata s Respektem

V úterý 20. února v 19 hodin večer začne v Knihovně Václava Havla další debata s Respektem, tentokrát na téma Slovensko, Fico a nadcházející prezidentské volby. Mezi debatujícími bude například Ivana Svobodová z Respektu nebo Zuzana Kovačič Hanzelová ze slovenského deníku SME, debatu bude moderovat Ondřej Kundra.

Více se o události dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Debata: A editorky máte?

V panelové diskusi pořádané spolkem Ženy v médiích a Klubem reportérů a reportérek Syndikátu novinářů ČR budou ve středu 21. února některé z českých editorek ve Skautském institutu na Staromáku debatovat o tom, proč je i na těchto klíčových pozicích v českých zpravodajských médiích velmi nízké zastoupení žen. Těšit se můžeš třeba na Elišku Dokulilovou z Aktuálně.cz nebo na Karolínu Kašparovou z Českého rozhlasu. Moderátorkami pak budou Eva Soukeníková a Dominika Píhová. Více se dozvíš tady.

Zdroj: FB události

Koncert Holly Humberstone

Mezi její inspirace patří Lorde, Bon Iver nebo Haim - Holly Humberstone je vycházející hvězdou na scéně popu a indie a svoje první album Paint My Bedroom Black teď veze i do Prahy. Poslechnout si ji můžeš 21. února 2024 v klubu Rock Café (přesunuto z Meet Factory). Vstupenky seženeš klasicky na Fource.cz.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.