Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: UKA UKRAJINU, Všechno, všude, najednou ve Světozoru a divadlo v centru Vzlet

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

UKA UKRAJINU

Spolu s jarním počasím se kupí i venkovní akce, které kloubí gastronomii s hudbou. Jedním z nich je i druhý ročník festivalu UKA UKRAJINU, který se bude konat v Holešovické tržnici ve čtvrtek 18. května. Těšit se můžeš na tradiční ukrajinská jídla, drinky i dezerty, ale i na doprovodný program, o který se postará česko-ukrajinská zpěvačka Dmitrievna. Celá akce začne už v 11:00 dopoledne a skončí ve 22:00, tak doraz i ty podpořit ukrajinskou kulturu a ochutnat její tradiční gastronomii! Více informací o akci najdeš tady.

Zdroj: FB události

KINO TIP: Všechno, všude, najednou

Pokud stále nemáš plány na dnešní večer, můžeš ho strávit v kině Světozor na projekci oscarového snímku! Vstupenku koupíš za 169 Kč online a film začíná ve 20:30 hodin. Projekce je english friendly, takže s anglickými titulky.

Zdroj: FB události

DIVADELNÍ TIP: Objal mě bůh a nic

Máš chuť na tak trochu jiné, postmoderní divadlo? Od režisérky Daniely Špinar uvidíš taneční inscenaci o českém umělci a bývalém šéfovi Divadla Na Zábradlí, Petru Léblovi. V zajímavých prostorách centra Vzlet se konají i další akce, na které se mrkni sem. Představení hrají 24. a 25. května, vždy od 19:30 hodin a recenzi najdeš zde.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.