Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Střešní Jóga, Festival Pavlač, Student Fest a Aqueerius v Ankali

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Jóga při západu slunce

Yogagang a Rossmann pořádají 21. 6. střešní jógu spolu s doprovodným programem oslavujícím slunovrat. K dispozici bude smoothie bar a neodejdeš ani bez dárečku. Vstupenku pořídíš za 390 Kč a startuje se v 18:00 , přičemž samotná jóga je od 19:30 na Terase Smíchov. Na celý program se mrkni sem.

Studentský festival Pavlač

Chceš oslavit konec školního roku? Stav se v pátek na Hollaru, kde se o většinu zábavy postarají studenti FSV UK. Ti mají vstup zdarma, ostatní za 100 Kč. Akce začíná už ve 13:30 a můžeš se těšit na debatu režisérů, natáčení podcastu Celetná On Air, hudbu a slam poetry! Akci sleduj i na Facebooku.

Zdroj: FB Události

Kino, divadlo a koncerty, to je Student Fest

19.–30.6. tě čeká tak nabušená akce, že nebudeš vědět, kam dřív skočit. V Kasárnách Karlín startuje hudební nocí festival Student Fest. Zúčastnit se můžeš i jako vystupující umělec, stačí vyplnit formulář. Lístek seženeš v předprodeji tady za 270 Kč na první noc a za 1 160 na celých pět dní. Program najdeš na stránkách události, kterou omrkni i na Facebooku.

Zdroj: FB Události

Aqueerius oslaví sounáležitost a diverzitu

17. 6. tě v klubu Ankali čekají rovnou čtyři DJ booths a nespočet hudebníků a hudebnic, DJ Aqueeria můžeš omrknout na Instagramu. Lupen v předprodeji seženeš tady za 450 Kč a na místě o stovku dráž. Dveře se otevírají už v 16:00. Akce je i na Facebooku.

Zdroj: FB Události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.