Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Startér Showcase 2024, otevíračka Baden Baden a Parta vynikajících lidí v Lese

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Adéla Parmová: výstava Shakti

Nová umělecká výstava Shakti [Power of Creation & Destruction] umělkyně Adély Parmové nabídne hlubokou a osvěžující cestu do temných údolí i jasných vrcholků lidské duše. Navštívit Adelu Parmovou znamená dát prostor svému podvědomí, aby se vyjádřilo skrze umělecké dílo, které překračuje hranice obvyklého.

Výstava bude zahájena v pátek 12. dubna v pražské kulturní památce Krenovka a bude přístupná až do 19. května.

Zdroj: FB události

MINT Market Praha JARO

V neděli 14. dubna odstartuje jarní módní sezónu MINT Market. Konat se bude na pražské náplavce a těšit se můžeš na širokou škálu tvůrců a tvůrkyň z celé České republiky, Slovenska i Ukrajiny. Na marketu najdeš špěrky, oblečení, doplňky i dekorace a vstup je zdarma!

Mrkni na událost a zjisti o ní víc.

Zdroj: FB události

Budoucnost Česka v Evropě

V pondělí 15. dubna se bude od 18:30 konat na Právnické fakultě UK debata s názvem Budoucnost Česka v Evropě, kterou pořádá platforma IMPAKT ve spolupráci se Spolkem českých právníků Všehrd. Mezi debatujícími bude například Luděk Niedermayer (TOP 09), Karel Havlíček (ANO) nebo Zástupkyně Evropské komise a společně se zaměří na téma přijetí eura či možnost práce v evropských institucích. Debatou provede Matyáš Pospíšil a zahájena bude úvodním slovem prezidenta republiky.

Startér Showcase 2024

V pondělí 15. dubna se bude v Kasárnách Karlín konat další ročník Startéru, hitparády neobjevených talentů! Vybírat se bude mezi kapelou Ida The Young, písničkářkou Máří a pětičlennou kapelou Midnight Swimmers. Večírkem provede Martina Foldynová a na místě nebudou chybět moderátoři Martin Šolc, Filip Černý a tříčlenná porota Startéru 2023/2024. Krom koncertů všech tří finalistů se můžeš těšit i na DJskou afterparty!

Tady najdeš další potřebné informace i ukázky tvorby jednotlivých finalistů.

Zdroj: FB události

Baden Baden otevíračka

V pátek 19. dubna proběhne od 17:00 na Štvanici oficiální otevíračka plovárny Baden Baden. O hudební doprovod se postarají Saboteru a Saku z vinohradského Never Enough, gril si vezme na starost Luke z Prague Jerk Station. Na tobě je donést si vlastní deku a užít si odpoledne!

Zdroj: FB události

Parta vynikajících lidí v Café V lese

V pátek 19. dubna zahraje Parta vynikajících lidí v Praze naposledy, a to rovnou v Café V lese. Přijď se s vynikajícími lidmi rozloučit písničkou, hezky a pěkně, jak to máme rádi. Lístky koupíš tady.

Zdroj: FB události

Tenhle rozhovor je krásný… Kapela Parta vynikajících lidí vydává novou desku!

@markysuch