Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Sleva do Národního, Trojúhelník smutku a Skaters na Chmelu

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Národní divadlo

Věděl/a jsi, že do konce září platí 25% sleva na většinu představení, která hrají do konce října v Národním divadle v rámci Divadlobraní? Při objednávání lístků online stačí zadat heslo dobryrocnik2022. Zásoba lístků se rychle tenčí, proto neváhej a zajdi se kulturně vzdělávat třeba na činohru. Nabídnu ti Netrpělivost srdce od Daniely Špinar, která nikdy nešlápne vedle, a navíc tě tahle inscenace halloweensky naladí svou hororovou atmosférou. Hrají ji 3. 10., 4. 10. a 6. 10., vždy od 19:00 hodin ve Stavovském divadle, tady koupíš lístky.

KINO TIP: Trojúhelník smutku

Předpremiéra černé komedie, která je vítězným filmem posledního ročníku filmového festivalu v Cannes. Získala také spoustu diváckých ohlasů během karlovarského filmového festivalu, kde film viděl i tým FOMO, proto ti za nás můžeme říct jen jedno: tenhle film musíš na velkém plátně vidět! 16. září od 20:15 hodin se v kině Aero uskuteční zmíněná předpremiéra. Na nic nečekej a svůj lístek si zarezervuj tady!

Skaters na Chmelu

Skaters na Chmelu jsou po roce zpět! Závod v několika disciplínách se uskuteční už v pátek 16. září na dvorku u pražských Dvou kohoutů. Součástí akce bude jídlo přímo z Bufetu, jako specialita pak budou připravené tacos. Skaters začínají v 15:00 hodin, více informací se dozvíš tady.

Zdroj: FB události

#ÚkolEvropa | Green Deal – příležitost, nebo hrozba?

Už v pondělí 19. září se bude konat událost ze série šesti hlubších debat, kterou spojuje název #ÚkolEvropa. Vždy jeden pondělní večer v měsíci bude moderátorka Martina Mašková (ČRo) klást otázky třem mluvčím – expertům, zástupcům akademické obce a studentům.

Green Deal je soubor politických iniciativ Evropské komise, jejichž hlavním cílem je dosáhnout toho, aby Evropa byla v roce 2050 klimaticky neutrální. Bude pro nás v době mimořádně těžké situace na trhu energií zátěží, nebo nás naopak posune dál? Debata začíná v 17:00 hodin, více informací se dozvíš tady.

Zdroj: Profimedia

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.