Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Silvestr v Aeru, NYE in Fuchs2 a Persona

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Silvestr v Aeru: Big Lebowski + Lékořicová Pizza

Pokud chceš strávit silvestra v poklidu namísto velkolepé party, pak pro tebe máme skvělý kulturní tip. V kině Aero bude 31. 12. od 17:30 promítán Big Lebowski, legendární příběh chlapa zvaného Dude, který miluje marihuanu a svůj koberec. Od 20:15 je pak na programu projekce nového filmu Lékořicová Pizza od Paula Thomase Andersona, snímku, který vykresluje příběhy několika postav ze zaslíbeného Las Angeles 70. let. Více informací se o akci dozvíš tady, lístky pak seženeš tady.

Zdroj: FB události

NYE in Fuchs2 + BIKE JESUS

New Year's Eve. 12 hours. 3 stages.

Zní to skvěle, co? A ty to můžeš už 31. 12. zažít na vlastní kůži! Ve Fuchs2 na pražské Štvanici je pro tebe připraven dvanáctihodinový program, během něhož se ti představí nespočet umělců, jako třeba Daria Kolosova, Etapp Kyle nebo False Persona! Hudebníků a DJs se ale za celý večer a ráno objeví mnohem víc, tak si kup lístek a přivítej nový rok ve stylu. Akce začíná ve 22:00 a končí v 11:00 druhý den.

Zdroj: FB události

Legendy v Aeru: Persona

Ano, opět kino Aero, které svým programem pohlcuje své návštěvníky. Pokud si chceš dopřát snímek, který jinde už nejspíš neuvidíš, zajdi v pondělí 2. 1. do Aera na Personu z roku 1966. Režisér Ingmar Bergman ve filmu prozkoumává niterné stavy dvou hlavních postav, kterým nabízí zrcadlo, zatímco experimentuje s filmovým materiálem. Projekce začíná v 19:30, lístky seženeš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.