Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Rybovka a výstava v Rudolfinu, KVIFF Classics ve Světozoru a společný vánoční koncert ve Fuchsu

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Rybovka v Rudolfinu

Hej mistře, zbývají poslední lístky na Českou mši vánoční od Jakuba Jana Ryby, která proběhne 16. prosince od 11:00 v nádherných prostorách pražského Rudolfina v podání orchestru absolventů Gymnázia Jana Nerudy, jejich pěveckého sboru a dalších. Vstupenka tě vyjde na 300–600 Kč. Pokud jsi nebyl*a ve vánoční náladě, teď se do ní dostaneš!

Zdroj: Rudolfinum.cz

Výstava CO-EXTENSIVE

Když už budeš v Rudolfinu, stav se (třeba po Rybovce) na výstavě současného umění devíti autorů a autorek, která poběží do 21. ledna. Tématem je konstatování, že obrazy tvoří trvalou součást každodenní zkušenosti světa z akademické perspektivy. Vstup je jako obvykle volný a pozor, v pondělí mají zavřeno.

KVIFF Classics ve Světozoru

Pražské kino Světozor si připravilo sérii filmových klasik, které byly uvedeny na karlovarském filmovém festivalu. Promítány jsou KVIFF Classics od čtvrtka 14. 12. do soboty 16. 12., a zajít si tak ještě můžeš třeba na Samuraje, Nebeské dny, Byt nebo Lawrence z Arábie. Více informací najdeš tady, vstupenky na jednotlivá promítání pak seženeš zde.

Zdroj: FB události

Společný vánoční koncert ve Fuchsu

Ve středu 20. prosince se ve Fuchs2 uskuteční již tradiční vánoční koncert několika kapel a umělců. Těšit se tak můžeš na I Love You Honey Bunny, Good Times Only, Hello Marcel nebo The Vices. Zkrátka složení, na které musíš zajít! Vstupenky koupíš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.