Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Roxy active day, dokumentární film Inbetween a koncert Tea Sofia

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

ROXY ACTIVE DAY

Yoga Movement pořádá další skvělý event! Tentokrát se jedná o spojení jógy a surfu v teorii i praxi, a proto tě čeká SURF YOGA CLASS, SURF FITNESS WORKOUT, BALANCE BOARD WORKSHOP, kde zpevníš střed těla pomocí balanční desky kBoard, a v neposlední řadě i NUTRITION WORKSHOP. Akce se koná tuto sobotu 10. září od 11:00 do 16:30 hodin v Yoga Movementu. Lístky koupíš tady.

Inbetween

V brněnském kině Scala se tuto sobotu 10. září poprvé promítá dokumentární film Inbetween o českém baseballu a pomezí amatérského a profesionálního sportu. Film vznikl jako crowdfundingový projekt české baseballové komunity a na jeho pražskou premiéru můžeš zajít 14. září do Aera.

Playing Divas: Tea Sofia

Programová sekce Playing Divas vol. II představuje pětici hudebnic, jejichž společným jmenovatelem je svébytná autorská vize – Moniku Omerzu Midriakovou, Sisu Fehér, Teu Sofiu, Dorotu Barovou a Ivu Bittovou & Čikori.

Už ve čtvrtek 15. září se v Atriu na Žižkově představí Tea Sofia, zpěvačka a skladatelka se srbsko-litevskými kořeny. Akustický set začne v 19:30 hodin a vstupenky na něj seženeš tady.

Zdroj: FB události

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.