Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Red Bull Káry, Slam poetry night a Dvořákova Praha

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Red Bull Káry

Přijď tuhle sobotu na pražský Strahov omrknout šílence v podomácku vypiplaných kárách. Závod nemotorových vozidel startuje ve 14:00 v parku Královka a vstup máš zdarma! Areál otevírá o hoďku dřív, takže si stihneš skočit i pro nějaké občerstvení. Pro víc informací jdi na stránky pořadatelů.

Zdroj: fb události

Red Bull káry v Praze už tuto sobotu!

@venigerviktor

Zažít město jinak

Mezi domy s popisnými čísly 2 až 6 na Smetanově nábřeží to tuhle sobotu ve 12:00 ožije. Sousedské slavnosti tady zajistí zábavu, design, umění, hudbu i něco k snědku. Čeká tě třeba zmrzka, naturální víno, fashion kousky, taky výstava Petra Nikla nebo promítání studentských filmů s afterparty.

Zdroj: fb události

Slam poetry night

Performativní poezie v pojetí Anatola Svahilce, Dr. Filipitcha a Lfa L'Leviatana tě čeká tento pátek od 21:00 v Centru DOX. Lupen tě vyjde na 250 Kč a pořídíš ho tady. Akce se koná v rámci festivalu Fall na palubě dřevěné vzducholodi s možností vstupenky na celý den.

Zdroj: fb události

Dvořákova Praha

Čas se hodit do gala a vychutnat si klasickou hudbu v krásných prostorách Rudolfina. Festival Dvořákova Praha potrvá do 25. září a pokud váháš s koupí vstupenek, určitě na nic nečekej. Pokud jsi student, vyzkoušej zlevněnou verzi studentský speciál a možná ulovíš místa vepředu!

Zdroj: fb Dvořákova Praha

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.