Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Silvestr,
Swap sekáč
a novoroční jóga

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Silvestr na Střeše Lucerny

Na silvestrovskou půlnoc se otevře Střecha Lucerny, a pokud chceš mít z Nového roku nezapomenutelný zážitek, rozhodně by sis tuhle party neměl/a nechat ujít. Naskytne se ti výhled na všechny barevné jiskry z ohňostrojů a pod sebou uvidíš celou Prahu. Vstup se otevírá ve 22:00 a konec je naplánovaný na 01:30. Cena jednoho lístku (i s lahví prosecca) je 950 korun a zakoupíš ho klasicky na GoOut.

Novoroční lekce v Jógovně s Helen Beránkovou

Moje milovaná lektorka jógy – Helen – si v pražské Jógovně připravila novoroční lekci zvanou MANIFESTATION. Podle Helen je 1. ledna začátek všech začátků a ráda by se na lekci zamyslela nad tím, co se dá změnit k lepšímu. Pokud se “chceš stát lepší verzí sebe sama”, neváhej si zarezervovat místo! Lekce stojí 290 korun a kapacita je omezená.

Povánoční Swap sekáč

Do nového roku je fajn vstupovat s čistým štítem a já věřím, že máš doma spoustu věcí, které už nepotřebuješ nebo nechceš. Pokud tomu tak je, skoč v neděli 2. ledna do kavárny Dílna, před kterou se bude konat Povánoční Swap sekáč. Vyměnit tam můžeš oblečení, potřeby do domácnosti, doplňky, dekorace, drogerii, sportovní potřeby, nevhodné dárky, knihy a další drobnosti. Místo toho si s sebou naopak odneseš něco, co tě bude těšit.

KINO: Big Lebowski a Bod varu

Pokud znáš komediální klasiku s Jeffem Bridgesem v hlavní roli, víš, jak legendární tenhle film z konce 90. let je. Big Lebowski se vrací na plátno Kina Aera a ty můžeš téhle jedinečné příležitosti využít pouze na Silvestra. Naopak film Bod varu pro tebe bude dostupný v průběhu celého ledna. Snímek byl uveden na festivalu v Karlových Varech a obratem se stal diváckým hitem. Lístky na tuhle parádu seženeš třeba tady.