Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS příštího týdne: Filmy a deskovky

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

KINO: Popelka v norském podání

Do českých kin přichází 23. prosince dlouho diskutovaný film Tři přání pro Popelku, který je norským zpracováním tradiční české pohádky Tři oříšky pro Popelku. Nový snímek byl terčem kritiky, jelikož se rožšířily spekulace, že v české verzi by měli být ve filmu cenzurováni dva líbající se muži. Producenti filmu i zdejší distributor to ale vyvrátili, a snímek se tak v českých kinech objeví ve své plné verzi.💖

Zdroj: IMDB

PŘEDPREMIÉRA: Nejhorší člověk na světě

U norské produkce zůstaneme. Během Vánoc totiž dorazí v předpremiéře do českých kin také snímek Nejhorší člověk na světě, který na pomezí dramatu a komedie balancuje realitu dnešních vztahů a životů. Za výkon v hlavní roli získala herečka Renate Reinsve cenu pro Nejlepší herečku na festivalu v Cannes.

Zdroj: Facebook BIO OKO

Kino doma

Nechce se ti přes svátky chodit do kina? Radši se vyvalíš doma na gauči a s miskou bramborovýho salátu a cukroví budeš koukat na vánoční klasiky? Vůbec se ti nedivíme! My se na to už taky těšíme. A pokud ti dojdou nápady na filmy, nezoufej, dali jsme pro tebe dohromady ty nejnutnější.

Deskovky

Období Vánoc a s nimi souvisejících svátků je také období trávení času doma s rodinou. A jak jinak toho využít než vytáhnout ze skříně starý dobrý deskovky a udělat si doma pohodu. Kromě klasik jako jsou Dostihy, Monopoly, Scrabble, Katan nebo Bang můžeš letos s rodinkou vyzkoušet třeba Krycí jména, Fantoma nebo se konečně naučit pořádně šachy!

Fantom

239,-

Osadníci z Katanu

849,-

Šachy

899,-