Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS příštího týdne:
Launch českého brandu a Vary v Praze

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Merry Shark Catch My Drift LAUNCH PARTY

Merry Shark je nová česká značka, která šije oblečení z deadstock látek ve velmi limitovaném množství. Brand, který právě dokončil svou druhou kolekci #catchmydrift , tě může oslovit propracovanými kontrastními střihy a unisex kousky.

K offline představení nové kolekce se 30. listopadu koná launch party v pražském Mint shopu na Vinohradech. Akce poběží od 16:00.

Tady Vary 21 ve Světozoru

Pokud jsi nestihl/a známý filmový festival v Karlových Varech, nevadí. Tady Vary zažiješ i v pražském kině! Šestice filmů se bude ve Světozoru promítat od 30. listopadu do 2. prosince. Lístky koupíš na webu.

Fuchs2 Live: Katarzia & Tolstoys

Ve středu 1. prosince budeš mít možnost dorazit do Fuchs2 na tenhle top koncert, který ti nabídne jak skvělou Katarzii, tak její kolegy z kapely Tolstoys. Pokud jejich tvorbu neznáš, určitě na oba umělce mrkni, byla by škoda tenhle event propásnout! Lístky seženeš tady.

PSH po dvaceti letech

Event, který by tě určitě neměl minout, pokud posloucháš songy téhle kapely. Viděl jsi Gympl nebo znáš Vladimira 518? Tohle rapový trio naplánovalo několik koncertů, z nichž jeden je už ve čtvrtek 2. prosince v Roxy. Lupeny here!

2050 Tour: Bert & Friends v Brně

Pokud znáš Berta a jeho kapelu, rozhodně musíš zažít jeden z jejich koncertů. A vlastně ho musíš zažít i v případě, že nemáš tušení, o koho jde. Bert & Friends tě přenesou do vesmíru, ze kterého nebudeš chtít už nikdy odejít. Jejich show se koná už 2. prosince ve Flédě a lístky na ni koupíš tady. Pokud si budeš chtít dát opáčko, máme pro tebe dobrou zprávu: Bert & Friends totiž vystoupí během prosince ještě v Olomouci, Ostravě a 15. prosince pak i v Praze!

7krát3 v Lucerně

Hudebník, z jehož tvorby znáš možná song Tygrovanej sprej. V Praze se objeví ve středu 1. prosince a pak vezme svoji show ještě do Brna. Tak šup šup, lístky tady!

KINO: House of Gucci a French Dispatch

Pokud tě žádný z výše představených eventů neoslovil a stále hledáš tu pravou kulturní podívanou, můžeš zajít do kina na nově uvedené filmy. House of Gucci i French Dispatch byly dlouho očekávané a ani my ve FOMO se už nemůžeme dočkat, až obě díla (Lady Gagu a Timtohého, hihi) uvidíme.

VÝSTAVA: Frida Kahlo v Domě U Kamenného zvonu

K fotografii měla Frida velmi blízký vztah a za jejího života jich vzniklo opravdu hodně. Ty v Domě U Kamenného zvonu byly však dosud nezveřejněné a neznámé. Snímky odkrývají umělecké zázemí, soukromý život včetně členů rodiny i samotnou Fridu v různých etapách jejího života. Pokud neznáš do detailů život této ikonické umělkyně, doporučujeme zhlédnout dokument na Netflixu. Vstupenky na výstavu seženeš třeba na GoOut.