Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Prague Pride, Only The Poets a Noga Erez v Praze

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Only The Poets

Jedna z nejnadějnějších mladých a nezávislých poprockových kapel Only The Poets míří do Prahy! Tyhle kluky možná znáš díky tomu, že předskakovali Louisovi Tomlinsonovi z One Direction na jeho evropském turné. Jejich koncert se odehraje pod širým nebem 7. srpna ve Žlutých lázních, a to v rámci koncertní série My Kind of Summer. Lístky koupíš na Fource.

Prague Pride

Letošní Prague Pride se koná od pondělí 8. srpna do neděle 14. srpna. Čeká tě sto padesát akcí a chybět nebude hlavní sobotní průvod centrem velkoměsta, který si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Koncert Nogy Erez

Znáš izraelskou hudebnici, rapperku a producentku Nogu Erez? Ta nedávno vydala svou druhou desku Kids, kterou navazuje na politicky nekompromisní debut Off the Radar. V albu se však pouští i do osobních témat. Noga bude mít koncert 11. srpna v pražském Rock Café, tak si tuhle akci nenech ujít. Lístky koupíš na Fource!

Zahájení festivalu Letní Letná 2022

Příští čtvrtek startuje další ročník festivalu Letní Letná. Těšit se můžeš na artistická vystoupení, ohňovou show a spoustu dalšího! Vstupné je zdarma a akce startuje ve 21 hodin.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.