Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Poslední Hollar room, Milkshake v Ankali a festival Olomouc (o)žije

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Hollar room: LAST OF THE ERA

Na Hollaru se v pátek 14. června uskuteční na nějakou dobu vůbec poslední Hollar room, takže bys tam rozhodně neměl*a chybět! Na půdě FSV UK zahrají KEWU, FRALAA a JOSEF BAIERL B2B WAHE.

Více informací o Hollaru roomu najdeš tady.

Zdroj: FB události

Milkshake #13: Summer edition v Ankali

V sobtou 15. června proběhne v Ankali letní edice R’n’B & rap party Milkshake. Začínat bude v 19:00 a končit kolem třetí hodiny ráno! O tunes se postarají Casablanka, Kembe, DJ DON, Brook Tran, Sonja a Jiggy Higgins.

Více informací k Milkshaku najdeš tady!

Zdroj: FB události

Olomouc (o)žije 2024

V sobotu 22. června se olomoucké ulice rozezpívají a roztančí, konat se totiž bude 4. ročník hudebního pouličního festivalu Olomouc (o)žije. Ve městě se představí více než 100 vystupujících napříč různými žánry. Součástí festivalu je i doprovodný program s výtvarníky, tanečníky nebo dalšími umělci a umělkyněmi na ulici nebo gatro zóny v desítkách kaváren, bister, restaurací a vináren.

Návštěvníky nesvazujeme jedním místem ani jevištěm, naopak jim dáváme možnost toulat se olomouckými uličkami a objevovat - nejen nejrůznější umělce, ale třeba i nové přátele, nebo místa, která jim jindy zůstávají skryta,“ říká duchovní otec festivalu Štěpán Havran.

V současnosti největší pouliční akce v Česku bude mít letos svůj čtvrtý ročník, hostit bude přes 100 kapel, sólistů, buskerů a pouličních artists. Pořadatelé očekávají až 25 000 návštěvníků.

Více informací o programu a festivalu obecně najdeš tady.

Zdroj: Olomouc (o)žije