Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Pop Messe, Kill Bill a Lola běží o život

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Pop Messe

Pop Messe je mezinárodní festival populární hudby, který se letos koná druhým rokem. Během dvou dnů představí až 60 umělců, českých i zahraničních, a nabídne širokou škálu žánrů. Hlavní hvězdou festivalu je britský raper Skepta, těšit se ale můžeš i na Smacka, Bert & Friends, NobodyListen nebo Kae Tampest. Pop Messe se koná od pátku 29. 7. do soboty 30. 7. v areálu fotbalového stadionu Za Lužánkami v Brně.

Letní kino / Kill Bill

Kdo by nemiloval Tarantina! Už v sobotu 30. 7. bude od 21:30 v Karlínských kasárnách promítána jeho klasika Kill Bill. Příběh ženy, která se probudí z kómatu a má jediný cíl – pomstít se. Snímek plný krve a napětí, který byl poprvé uveden v roce 2003, se teď vrací na filmové plátno a ty můžeš být u toho! Více info najdeš tady.

Zdroj: FB události

Letní kino v CAMPu / Lola běží o život

Centrum architektury a městského plánování (CAMP) v centru Prahy si připravilo sérii filmů, na které můžeš zajít i ty! V úterý 2. 8. bude promítán film Lola běží o život – strhující příběh Loly a Manniho, milenců z Berlína, kteří jsou plní lásky, života i smrti a kteří se snaží zajistit si budoucnost. Film začíná ve 21:00 a vstupné je zdarma!

Zdroj: FB události