Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Open call fashion event Dotek, volební odpoledne a film Korzet

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Open Call – Fashion event DOTEK

Fashion Event Dotek je neziskový projekt, který každoročně vzniká ve Zlíně pod záštitou Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V rámci jednoho dne návštěvníky čeká bohatý program, který je zakončen módní přehlídkou s charitativní aukcí, jejíž výtěžek putuje na podporu chodu neziskové organizace Aliance žen s rakovinou prsu, o.p.s.

A přesně tento event vyhlašuje OPEN CALL pro všechny studenty designu oděvu středních a vysokých škol. Akce se bude konat 18. 3. 2023 ve Zlíně, přihlášku je možné poslat do 31. 1. 2023.

Letošní téma je IDENTITA – do své prezentace je nutné dodat 4 modely a nedílnou součástí musí být i jeden produkt, který pak jde do charitativní aukce. Zájemci mohou přihlašovat již hotové nebo vznikající práce, skici a moodboardy.

Prago Union v Rock Café

Dnes, 27. 1., se můžeš těšit na koncert Prago Union s celou kapelou. Vystoupí v Rock Café Prague a začíná se ve 20:00. Přes GoOut seženeš lupeny levněji než na místě, a to za 320 Kč. Co takhle si odvolit a za odměnu večer zavibovat? Podle mě to zní jako plán! Akci sleduj i na Facebooku.

Volební odpoledne v Kampusu Hybernská

Jsi napjatý/napjatá, jak dopadnou prezidentské volby? Přijď nasát atmosféru do studentského kampusu s odpoledním programem v sobotu 28. 1., který bude brzy uveřejněn na facebookové události.

KINO TIP: Korzet

Pražské kino BIO OKO promítá 13. 2. od 20:30 další film z cyklu Girl Power, tentokrát se jedná novinku Korzet o císařovně Sissi. Po projekci tě čeká i navazující debata. Vstupenku pořídíš tady, za 170 Kč. Více informací najdeš klasicky na Facebooku.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.