Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Nuselské Blešky, Pýcha a Předsudek v Oku a Prague Beer Fest 2024

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Nuselské Blešky

V nuselské Mečislavce se bude v sobotu 6. dubna konat blešák, na kterém se představí až 70 prodejců jakéhokoliv sortimentu z druhé ruky ve slušném a čistém stavu. Budeš si moct pořídit starožitnosti a veteše, oblečení, doplňky, knihy, vinyly, potřeby do domácnosti i hračky. Kromě toho na tebe bude čekat i výběrová káva a občerstvení od Café Florista a živá kapela Punqa!

Akce začíná v 10:00 a končit bude v 15:00. Více informací o ní najdeš tady, jo a! Vstup je zdarma.

Zdroj: FB události

Morning Disco ve VNITROBLOCKu

 Footshop & adidas si na nedělní ráno 7. dubna přichystaly v holešovickém VNITROBLOCKu netradiční morning disco. Od 10:00 si budeš moct vychutnat croissanty a mimosu, připojit se k free dance class nebo si jen tak zatančit na hudbu DJs Wahe a Iamspxnkey. Akce je oslavou návratu ikonických adidas SL 72.

Event potrvá do 14:30 a FB událost můžeš checknout tady.

Zdroj: FB události

(re)fresh: Pýcha a předsudek

V rámci cyklu (re)fresh bude už v úterý 9. dubna v letenském Biu Oko od 20:30 promítán legendární romantický snímek Pýcha a předsudek. Režisérovi Joe Wrightovi se podařilo na plátno přenést esenci venkovského života anglické šlechty na přelomu 18. a 19. století, kterou geniálně sepsala Jane Austen. V hlavních rolích se ve filmu představují Matthew Macfadye a Keira Knightley.

Lístky na promítání seženeš tady!

Zdroj: FB události

Prague Beer Fest 2024

12. a 13. dubna se bude v Holešovické tržnici konat největší přehlídka craftových pivovarů v republice - Prague Beer Fest 2024. Festival nabídne 50 pivovarů a dorazí například pivovarníci z USA, Velké Británie nebo Dánska. Samozřejmě nebudou chybět ani značky české craftové scény. Program zahrnuje i degustace a street food sekci!

Vstupenky najdeš tady, více informací o akci se dozvíš zde.

Zdroj: FB události