Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Novinky v Národním divadle, noRemorse RAVE ve Fuchsu a koncert J.A.R.

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

DIVADELNÍ TIP: Bakchantky a Nebezpečné známosti

Z letošního repertoáru činohry ND ti nabízím další titul, tentokrát s tématy pokory a msty, davového šílenství, ale i travestie. Jan Frič zařídil, že nebudeš vědět, kam se dívat dřív. O hudební podkres se stará kapela Bert & Friends, po celou dobu přítomná na scéně. Petr Vančura coby bůh Dionýsos tomu dodavá neuvěřitelný punc. Inscenaci dávám 10/10 a doporučuji, kudy jdu. Do léta ji hrají ještě dvakrát a mají posledních pár míst!

Pokud bys vstupenku neulovil/a, ještě můžeš zkusit novinku od tvůrčí dvojice SKUTR s názvem Nebezpečné známosti, které mají premiéru v květnu. Víc informací a lístky najdeš tady. Jedná se o nebezpečnou hru nebezpečných známostí, v hlavních rolích s výbornými Sašou Rašilovem a Zuzanou Stivínovou.

noRemorse RAVE ve Fuchsu

Pokud si rád/a občas dopřeješ nekonečnou noc plnou raveu, pak by ti tahle akce ve Fuchsu rozhodně neměla uniknout! Už v pátek 31. března si budeš moct od 22:00 do 8:00 užít kvalitní hudbu, kterou bude zároveň oslaveno první výročí noRemorse. Nocí tě provede několik DJs, včetně UFO95, 3ever, sj yellow nebo niny farriny! Akce je pro lidi nad 18 let a za celonoční vstup zaplatíš 450 korun. Více info najdeš tady.

Zdroj: FB události

Koncert J.A.R. v Lucerně

Koncert téhle kapely si nesmíš nechat ujít, málo kdo to totiž umí rozbalit jako tihle pánové! Čekají nás rovnou dva koncerty 18. a 19. dubna. Lístek si pořídíš online nebo na místě, obojí tě vyjde na 590 Kč. Jejich české songy, u kterých si trsneš fakt stojí za to, i když budeš jedním z nejmladších posluchačů. Uslyšíš jejich nejznámější hity a kromě toho předpokládám, že to bude bordel, jako vždycky.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.