Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

HOT EVENTS: Noc na Hollaru, Asian Food Festival a Dyzajn market Máj

Každý týden ti přinášíme tipy na ty nejlepší eventy z oblasti kultury, které si rozhodně nemůžeš nechat ujít!

Noc na Hollaru

Už v pátek 17. května se bude konat další Noc na Hollaru! V budově Fakulty sociálních věd proběhnou přednášky, debaty i doprovodný program. Na dvorku se také představí několik top hudebníků a hudebnic – těšit se můžeš na Fedelique, Lajfra, Meldu i Blanchitu!

Vstup na akci je zdarma.

Zdroj: FB události

Asian Food Festival

Od 16. do 19. května probíhá v Manifestu na Andělu gastronomický a kulturní Asian Food Festival. K dispozici bude široká škála jídel – japonský Taiko Ramen Bar, korejská Bab;rýže a Bakery60, nebo asijský fusion koncept Gohan o další pop-upy. Zároveň se můžeš těšit i na workshopy, taneční vystoupení a živou hudbu.

Místo si můžeš rezervovat tady.

Zdroj: FB události

Snowflakes

V neděli si budeš moci zajít na živou upoutávku na film Amerikánka na Jatka78. Nepůjde jen o upoutávku, ale o show autentických zpovědí, muzikál, činohru i fashion showFilm, který půjde do kin na 26. září, vychází ze skutečného příběhu, jenž byl adaptován do divadelní inscenace a nyní zamíří na plánta kin. Vypráví o autentických osudech dětí z dětských domovů.

Lístky na představení seženeš tady.

Zdroj: Snowflakes

A ukázka k filmu.👇

Ankali 7th Anniversary

Jestli bys něco neměl*a o víkendu vynechat, pak je to oslava sedmi let Ankali. And if you don't know, don't ask – just come. Veselka se bude konat od pátka 17. května až do neděle 19. května, non-stop. Na vršovické scéně se během tohohle párty maratonu představí nespočet DJs, jako je třeba Austin Powers, fleika & Marie Pravda, Mutuju & St. Jakob, Silhouette nebo Yan.

Lístky koupíš tady, budou ale i u vstupu.

Zdroj: FB události

Dyzajn market Máj

18. a 19. května se na holešovickém Výstavišti uskuteční Dyzajn market Máj. Ten představí přes 200 lokálních tvůrců a tvůrkyň, značek i kulinářského umělectva. Vybrat si můžeš ze šperků, oblečení, doplňků, nádobí, dekorací, knih i delikates – součástí Dyzajn marketu bude totiž i malý food festival, který nabídne jídla jak pro masožrouty, tak vegany.

Vstup na akci je zdarma.

Zdroj: FB události